VW Rallye

VW Rallye

Član
RE: evo i rallye

trizex je napisao(la):
@darko pa da je ljepsa od fiatove i da je imam, stavio bi je uz pjesmicu :) ne je*em ja puno te "fabrike", "oem-e" i slicno, samo zato sto je fabrika to nesto nabudzila ne znaci da imaju bolji ukus od mene, oni su gledali i kako da ustede sto vise moguce, ja taj problem, kao krajnji korisnik, nemam :cool:

@golftz e to se trazi, pa nek mi neko kaze ad nije ljepse sjesti u ovo i krenuti kuci s posla, nego u onaj g2 "sjekirom sam oblikovan" interijer? bez uvrede ikome, al' ruku na srce, nisu se bas pretrgli s nekim dizajniranjem doticne......nisu uopste ako cemo pravo :D

ma pusti ba, sve su to "inatdzije" - auto-moto nacionalisti hahahha :lol:
ako je nesto dobro, kvalitetno i prikladno izgleda da je iz ne znam ti koje marke, sta fali. jel to moraju svi furati isti fazon. dobro, ne mora sad ostaviti fiatov volan :icon_biggrin: al meni onaj gore enterijer sa slike sasvim kulturno i prihvatljivo izgleda, ako se fino upase i bez onih crvenih detalja...
 
RE: evo i rallye

evo par sitnica sto sam uradio prosle sedmica na kamionu od koze a nije ljepljeno
imag0057iw.jpg
imag0059q.jpg
imag0055ge.jpg
imag0056ya.jpg



OPEL MANTA A
staro ali linija extra
orginal liepa samo da je poliras
sad svi bi rekli opet to auto para vredi
manta111.jpg


a sada pogledajte video ispod pa vas pitam ko bi orginal a ko KOPIJU bilo bi mi drago da komentar ostavite
jer o ovome svi zelimo da pricamo na ovoj stranici osim ako sam mozda ja pogresio
[/quote]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6xw4Gxquirk&feature=related[/video]
 
rallye

znate sta ovako ,svasta sam vidio ali ovo jos nisam,neko vam kost baci a vi se isklat hocete, pa nemojte pljuvat ono sto drugi rade,da nisam cito i pregledo ostale postove na kojim su jedni te isti se isticali pljuvajuci i pisajuci odma bi ovu temu izbriso,ili cak jos bolje napustit ovu stranicu,ali nemogu -jer za ovu stranicu neko je izvadio svoje pare platio server i sve ostalo i dalje ga placa jer ima zelju da i u nas malo postovanja zazivi ali 10 stranica pljuvanja necu komentarisat jer bio bio isti ko i oni koji samo svoje cjene u tudje kurcu nevredi.
pogotovo mi je zao kad sam ovu stranincu preporucio onim gore navedenim momcima iz albanije,tako zvanim siptarima ,a o njima ko za dobar dan moji zemljaci ispisali i vese nego sto treba nebi ni to kometariso suvisno je momci u malom prstu imaju ko mozda pola nas zajedno ovdje na forumu izbacicu jednu sliku od corrada koji su oni odradili i to onako usput, znate nisu se puno gnjavili jer nisu bas imali puno vremena a vi zakljucite jesul oni samo za buregdzince.
I da vam srce se malo smiri nece ici nikakvi djelovi od fiata u rellya to je bila samo jedna idea koju su mi preporucili ali sam odusto.
ali nedaj boze da sam odusto zbog ovog pljuvanja...........................
evo malo slika sta sam radio u zadnje vrieme ali nisam nesto bas puno dobar sa vremenom a imam i neki drugi projekata .pa se bas ni financiski nemoze daleko
3x9x8n5chzgfkhpmws7.jpg
p0zpyr0s81wzqxynndcz.jpg
0yo0gsgqtpsv35rsxk.jpg

ivh634ks0yt5yeqjnbht.jpg
9whb6b398cbzlssu.jpg
3v7mtdr37s46rhuxhqe2.jpg
4jg53p0oit712xl4k0e.jpg
yhyqetlqzfbbi8yaf5bn.jpg
ft3bccmjsch55dxx7t.jpg
f6yczyzigbwbqsn5120.jpg
2qyktb8jslu1i9i3j8cy.jpg
kvl36pu4x1ut5xvk3oos.jpg
zkyo0bfdwmtgt3gwrdiz.jpg
1l8hkv8nv4933cqljl.jpg
80bz31ioxf1z5sjkpk.jpg
p06cjwpl5zi6ulgu02jr.jpg
4hg1l679d99wwtyor5w.jpg
5dnp5kyd36uyvc4pugk5.jpg
wv30utmqf1ppu27caja.jpg
e2edyh9ks5dyolf7zwl.jpg


hszjifbci4ds0nynmdi.jpg

fsm7w944zn220s5d14as.jpg
la832c6oy8o4t71dwywp.jpg


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NjP_BvqSbWw[/video]
 
RE: evo i rallye

reko sam vec da necu komentirat pljuvanje.
evo par stvari koje sam skupio
rroanjyo69tqvn57sz5.jpg
nn7rlhd09ttvgewipnt.jpg
gmqybgyvsa3qbnxrq0u.jpg

consola porsche 911
3s6qf3j130zjjbj33xu3.jpg

na kraju ce izgledati vise manje ovako
3zqp5otqnsyn57pz7uvz.jpg
 
Član
RE: evo i rallye

Zanimljiv projekt,a ne vidim razloga da se neko napada i da mu se nameće neko mišljenje,svi smo učili na greškama,
ja dok sam bio mlađi nfs tuning mi je bio super i sam sam nešto bio radio na svojim autima a onda sam vidio da to nema smisla prateći ovaj forum i kako ljudi rade,isto sam imao auto koje je rijetko kod nas i inače u eu ,
da sam ga uništio bila mi moja šteta i morao bi sve vratiti kako je bilo...
Valjda se može na neki normalan način komunicirati pa reći nekom da nešto ne valja ali napadanje stvarno nema smisla
ipak je ovo najači forum u BiH ove vrste i kao takav bi trebao biti primjer ostalima.

Sretno u projektu ;)
 
Član
RE: evo i rallye

kako mu lezi ova hauba:cool: svako ima svoje misljenje al ova tabla u ovo auti mi ne ide, od corrada je vec druga prica :D u svakom slucaju sretno s radovima
 
Član
RE: evo i rallye

Odlican auto pratio sam i prijasnje postove i procitao sam sva pljuvanja,ne vidim razlog da se tako govori o tvom autu bilo sta,tvoje je auto ti si ga platio ako hoces mozes ga zapaliti,ugl drug radi sta hoces,a realno volim golfa 2 i vozim ga ali tabla je stvarno bez veze dosadna barem meni,a ovi mogu da pljuju koliko hoce.Ugl sve najbolje i sretno u daljnim radovima i vjerujem da ce biti extra kad sve zavrsis.Oprosti sto sam se ovoliko ispisao po postu morao sam jbg :lol:
 
Član
RE: evo i rallye

strasno me zanima kako ce projekat izgledati zavrsen...odlicne i zanimljive ideje imas..porsche felge bi mu takoder dobro legle :cool:
 
Top