VW Rallye

VW Rallye

Član
RE: evo i rallye

Drug zao mi je pravo sto ti se je to desilo,na danasnjem vaktu valja odvojiti pare za farbanje i onda te neko totalno zajebe,ugl sretno ti u nastavku radova i nadam se da vise nece biti nekih prevelikih problema.
 
RE: evo i rallye

Amer13 je napisao(la):
Drug zao mi je pravo sto ti se je to desilo,na danasnjem vaktu valja odvojiti pare za farbanje i onda te neko totalno zajebe,ugl sretno ti u nastavku radova i nadam se da vise nece biti nekih prevelikih problema.
hvala ,nadam se da nece jer ako bude onda ce macola odradit svoje,kosto me je zdravlja
 
Član
RE: evo i rallye

ne znam zasto si ostavio auto a da nisi pogledao prije njegov rad i uvjerio se da ce to da ispuni tvoje perfekcionisticke standarde, posto vidim da si perfekcionista i sam sam takav, bas zato si trebao uzeti provjerenog majstora da to odradi, za tu svotu si o mogao, a i da ne dovodis ni sebe ni prijatelja u neugodnu situaciju
realno , to mnogi nebi ni primjetili jer nema svako oko za detalj niti mu je to pretjerano bitno, iako ima tu i banalnih stvari koje se nisu smjele napraviti

mislim da si pogrijesio u tome sto nisi bio siguran da ces dobiti to sto si htio
ne ponovilo se , da ovaj put ispadne kako treba;)
 
RE: evo i rallye

AnDel je napisao(la):
ne znam zasto si ostavio auto a da nisi pogledao prije njegov rad i uvjerio se da ce to da ispuni tvoje perfekcionisticke standarde, posto vidim da si perfekcionista i sam sam takav, bas zato si trebao uzeti provjerenog majstora da to odradi, za tu svotu si o mogao, a i da ne dovodis ni sebe ni prijatelja u neugodnu situaciju
realno , to mnogi nebi ni primjetili jer nema svako oko za detalj niti mu je to pretjerano bitno, iako ima tu i banalnih stvari koje se nisu smjele napraviti

mislim da si pogrijesio u tome sto nisi bio siguran da ces dobiti to sto si htio
ne ponovilo se , da ovaj put ispadne kako treba;)
ej druze hvala ti na savjetu sam te pitam ako vec nekom moras ostavit pare zar nije logicno da ostavis svom blizom,a ja jesam precizan i uvjek volim da radim kako treba ili nacu nikako,zahtjevo sam novo auto kao da je sad izaso iz tvornice,Eh moj prijatelju kad je on meni stao nabrajat kako ce on to da uradi pa jedna ruka tecni kit pa slajfanje pa druga ruka pa slajfanje pa prajmer pa komora ma to ima da budeo ko apoteka ,3 mjeseca ga nije pipno dok nisam porucio da stizem u bosnu tovarim auto i vozim na farbanje kod drugog majstora e tad ga uzeo radit i i zavrsio ga za tri dana rezultat pogledaj,
 
Član
RE: evo i rallye

ma imao sam i ja losa iskustava na proslom autu s tim zato to i kazem, rijetko ko nije, kad mi je isto "prijatelj" obecao da necu primjetiti da je auto bilo udareno kad ga uradi pa ispalo na kraju da sam ga i sam bolje mogao popraviti, a platio sam mu kao i da sam kod profesionalca radio, ali na greskama se uci i zato sada samo kod provjerenih limara/lakirera radim takve poslove koje zahtjevaju visoku peciznost, znanje, kao i sav potreban alat, inace ne ugovaram posao ;)
 
RE: evo i rallye

evo jos i ovo sam dobio od prijatelja jako povoljno pa sad jedva cekam da se auto ofarba da konacno pocnem sa pakovanjem sa svom dodatnom opremom koju sam pripremio nadam se da ce bit vrh,plafon

576602_10200545423815612_672731350_n.jpg
392610_10200835574432458_1654194676_n.jpg
 
RE: evo i rallye

druze nesto kontam,mozda i nije do tvog druga koji je farbao,(iako nije ispao covjek pa dosao da vidi sta je bilo sa autom),mozda je do laka,ako nisi vec kupio materijal,promjeni prodavnicu,marku jer nemas sta izgubit,samo mozes dobit ;)
 
RE: evo i rallye

tvrdoglavi je napisao(la):
druze nesto kontam,mozda i nije do tvog druga koji je farbao,(iako nije ispao covjek pa dosao da vidi sta je bilo sa autom),mozda je do laka,ako nisi vec kupio materijal,promjeni prodavnicu,marku jer nemas sta izgubit,samo mozes dobit ;)

drug nije moje da kupujem materijal ko je pratio citav post,vec,vidio je slika da sam mu dovezo golu sasiu i stavio u garazu,pogodba od 850eura to jest skoro 1700km da se auto prefarba i sa prvoklasnim materialom mislim da bi njegova zarada trebala da iznosi nekih 1000km sigurno.
ako mu je to malo bilo pa sparo na materialu e onda nek se pusi sta da mu radim,valjda ima boga pa te nagradi kad nekom hoces dobro da ucinis:icon_smile:



RALLYE FRONT NA PRODAJU

http://www.bhtuning.com/p-rallye-front-t-85993.html
 
RE: evo i rallye

tvrdoglavi je napisao(la):
druze nesto kontam,mozda i nije do tvog druga koji je farbao,(iako nije ispao covjek pa dosao da vidi sta je bilo sa autom),mozda je do laka,ako nisi vec kupio materijal,promjeni prodavnicu,marku jer nemas sta izgubit,samo mozes dobit ;)

nije do mene je :lol:
:icon_exclaim: 1700km je uzeo za farbanje auta koje je bilo limarijski
odlicno, doduse bila je promjena boje, ali koliko je naplatio to je trebao
ljudski odraditi :icon_mad:
 
RE: evo i rallye

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
druze nesto kontam,mozda i nije do tvog druga koji je farbao,(iako nije ispao covjek pa dosao da vidi sta je bilo sa autom),mozda je do laka,ako nisi vec kupio materijal,promjeni prodavnicu,marku jer nemas sta izgubit,samo mozes dobit ;)

nije do mene je :lol:
:icon_exclaim: 1700km je uzeo za farbanje auta koje je bilo limarijski
odlicno, doduse bila je promjena boje, ali koliko je naplatio to je trebao
ljudski odraditi :icon_mad:
dao sam mu 700km resto sam trebo isplatit po zavrsenom poslu ,SRECA
i tako da sam mu dao jedan veliki K...C onako jaranski ........
 
Član
RE: evo i rallye

a nije ostavio dovoljno dugo da se osusi sprikit, primer i baza pa je kasnije "prokuhalo" ali sada je to nebitno, do laka nije sigurno

dobri amortizeri, ima golf da kida kad se zavrsi , mislim da neces zaliti ni za cim onda kad ga vidis dovrsenog ;)
 
Legend
RE: evo i rallye

ne znam sta da kazem druze
polako sklapaj dalje , prepreka golema jeste ali eto .... sretno u nastavku radova , auto ce da bude 10-ka!!
 
Član
RE: evo i rallye

Samo polako drug, nek' se zdravo, sve se ostalo moze stici ;) Bice to sve kako treba kad se poslozi1 :cool:
 
Top