VW Rallye

VW Rallye

RE: evo i rallye

Skrabo je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Stavrno ekstra slika :icon_biggrin:
Gdje nestadose one porsche felge :icon_question:

pozdrav skrabo eno felge na piku zavrsile


pozdrav drustvo nije moja nasina to mada je boja istaa samo sam ga vidio pa nisam mogo odolit a da tu ljepotu nestavim
nadam se da ce i moj imat takav izgled
15g406.jpg
 
Legend
RE: evo i rallye

izbor je ogroman i sam vidis pa se covjek razboli , ne znas sta da radis :cool:
ova slika sa RS mi je bolest
mislim da je ovo nazad 16x8 a naprijed 16x7
 
RE: evo i rallye

enesss je napisao(la):
izbor je ogroman i sam vidis pa se covjek razboli , ne znas sta da radis :cool:
ova slika sa RS mi je bolest
mislim da je ovo nazad 16x8 a naprijed 16x7

nije 16 vec 17 prednje 8 a zadnje 9j jbg jesu lepe ja stavio one porsche look da se prodaju ako ne odu do nove godine stavicu njih
 
Član
RE: evo i rallye

Uh e nezz mozda i valja na kraju :cool::cool:
Samo nezz smijes li ovo objavljivati u garazi sto se tice pravila foruma ;)
 
RE: evo i rallye

znam i vjerujem da ne krsim pravila foruma nisam izbacio nikakve link-ove niti imena drugi foruma.nadam se da admin se slaze sa mnom.
vec sam prico da rallye i kad se sklopi biti ce tek 30% zavrsen, kad ga prebacim za italiu tu se radovi nastavljaju,vec sam prico da zelim da imam sve njegove dijelove orginal upakovane i slozene u garazi ako danas sutra ko bude htjeo vratit u prvobitno stanje nista nece fali.

trazeci ideje po internetu i motor R32 slucajno naletim na te slike koje sam vec izbacio gore,
i tad sam se uvjerio da covjek nebi nista mogo zamislit da uradi na autu a da to neko vec nije
uradio i tako kad vidis rezultat odma odustanes .eto zbog toga sam stavio slike jer one same sve govore
:icon_confused:
 
RE: evo i rallye

subaru engine......... u golfa

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UdFRyZWGUwA[/video]
 
Član
RE: evo i rallye

ja samo ovo je ispala tolika karina od auta da nepovjerujes, dosao covjek kod ovog majmuna od dizajnera i rekao hocu klasicnog golfa sa puno ks, i dobio space shutle napravljen od dijelova vise evropskih proizvodjaca


evo golfa, boze sacuvaj, grehota... ja bi ga tuzio, sta je ovo pezo...
 
RE: evo i rallye

mokeBass je napisao(la):
ja samo ovo je ispala tolika karina od auta da nepovjerujes, dosao covjek kod ovog majmuna od dizajnera i rekao hocu klasicnog golfa sa puno ks, i dobio space shutle napravljen od dijelova vise evropskih proizvodjaca


evo golfa, boze sacuvaj, grehota... ja bi ga tuzio, sta je ovo pezo...


kad sam vidio sta trebaju radit na pocetku emisije gledo sam bez daha ,kad je onaj indijac stao sjec bilo mi doslo da rzbijem tv majke mi da je blize iso bi ga se nalupat


samo ove daje do znanja da bi cak bilo izvodljivo sacuvat 100% vanjsski pa cak skoro i unutrasnji izgled u montirat uvu stravu od motora ,u mene gazda imo subaru, kad se samo sjetim tog zvuka najezim se
 
Top