VW Passat 2.5 V6 TDI 4Motion

VW Passat 2.5 V6 TDI 4Motion

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
miki321oc je napisao(la):
vjerovali ili ne pokazuje 7.5-8.2l
prosjecna potrosnja
umjerena voznja po gradu (bilo je malo i stiskanja u 2.  :D )

ako ti bude potrosnja 10 litara pogradu budi zadovoljan ;) a to 7-8 litara "NO COMENT"
 
Član
ne znam sta bih ti rekao

testiracu ga jos ovih dana samo da potrosim gorivo :D
neku vece naspem ga punog i predjem oko 650-700km sa rezervoarom
a za 100KM naspem 58 litara + (nesto uvjek ima malo u rezervoaru)

eto pa racunajte
 
Član
lijep je passat a i pojak je.samo cuo sam od dosta ljudi sto se bave uvozom i prodajom auta a i drugih ljudi da su ti motori 2.5TDI V6 dosta losi.nakon nekog vremena pocne ih zajebavat turbina i bos pumpa.
 
Član
ma da i ja sam citao razne price po forumima

onda sam stupio u kontakt sa nekoliko likova koji imaju 2.5 v6 i ljudi su zadovoljni autom
 
Član
dobar passat pravo a za lajsne iz kojeg si grada a ako si iz Sarajeva imam majstora sve lajsne ti uradi za nekih neznam od 150 do 200 KM pa ti odluci
 
Član
Predobro auto a o motoru da ne govorim-sretno i dobroooooooooo to cuvaj,farbanje lajsni obavezno.
 
Sretno s novim autom.Extra je,a ovo za potroshnju,sve zavisi koliko se pritisne.Kod mene A6 C4 petak 85 kw s klimom po gradu da ga cijepam troshi vishe od 10...Kad se vozi s klimom normala i do 140 km/h prosjek potroshnje je nekih 7 l,da ga nezadajesh.Ali jednostavno petak motor ima zvuk extra,preko 3000 o/min adrenalin ide u crveno a i papucica gasa u pod!Isti zvuk imaju i 1.8 i 2.3 vw/audi motori benzinci,samo nema onog brundanja dizelasha.Sve u svemu imash auto extra,samo kaksko obavezno.Kradu se passati !!!
 
Član
Pasat je extra nek je sretan i uz brdo brz, a sto se tice potrosnje to je tu 8,5-9,0L extra je to...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top