VW meet - Split

VW meet - Split

Član
Porschefan je napisao(la):
Čuo sam ovog Corrada, ima fantastičan zvuk, mislio sam da je standardni VR6 sa nekakvim "sport exhaust", ali sad se jasno vidi šta je pod haubom. :cool:

Da nisi cuo kakva sestaka mozda :icon_biggrin:



OggyBoy je napisao(la):
Ima lijepih primjeraka, ali "kečevi" i "jetta kec" su premoćni.:cool:

Bas sam mislio napisati,kecevi i jetta kec,ono je ljepota
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
vlasnik ovog corrada ima i bijelog lupa,ako se ne varam,vise je motora promjenio nego neko filtera :D
Da da :D Pero, vlasnik Lupa v12 vecina zna za njega :D Onda ovoga corrada, rallya ima jos :icon_biggrin: Momak zna posao ;)
 
Da da Pero je bas lud a cilj je da Corrado ide barem 300 kako je rekao dok smo pričali :lol: :lol:
@Sandro nije to gey to tako mora bit bez toga nista :cool:
 
S65-///AMG je napisao(la):
Da da Pero je bas lud a cilj je da Corrado ide barem 300 kako je rekao dok smo pričali :lol: :lol:
@Sandro nije to gey to tako mora bit bez toga nista :cool:

Potezali su on i Beljo u nedjelju...sapro ga je BELJO sa svojim golfom g60:123:
 
Nije ni cudo onaj G60 je bjesan :icon_twisted: :123: Dobrih je auta bilo, momci iz Hrvatske stvarno znaju svoj posao. A ne kuzim koji je problem sa VWCC ?
 
dzinn16v je napisao(la):
S65-///AMG je napisao(la):
Da da Pero je bas lud a cilj je da Corrado ide barem 300 kako je rekao dok smo pričali :lol: :lol:
@Sandro nije to gey to tako mora bit bez toga nista :cool:

Potezali su on i Beljo u nedjelju...sapro ga je BELJO sa svojim golfom g60:123:

da da znam za to pisali su a Petar govori da je to radi Corrado-ve tezine i sto je kod njega stock motor dok kod Belje ima podosta razlike od oriđiđi G60 ali neka Beljo samo tako nastavi da se vidi da i ovdje ima auta koji nisu za bacit ;)
 
Član
petra sam pripremio davnih dana kada mi se pohvalio sa svojim ubrzanjima od 100 do 200 da nema sto traziti protiv beljina G-a koji je vise od 4-5 sec brzi od corrada. meni je drago da su probali i da je dafa dobio, samo mi je za sto nisu stali iz 0 i bez prometa, tako da kasnije nema ovoga sto bi bilo kad bi bilo.

jos jednom da se i ovdje zahvalim ekipi iz BiH sto su dosli na nas meet u tolikom broju, i pioneeru na super odradenim poklonima ;)
 
220-230 odokativnih, sa modifikacijama, barem tako pise na zadnjem postu u vortex garazi. Lude tamo za njegovim autom :icon_biggrin: nije bio na dyno ja mislim
 
S65-///AMG je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
S65-///AMG je napisao(la):
Da da Pero je bas lud a cilj je da Corrado ide barem 300 kako je rekao dok smo pričali :lol: :lol:
@Sandro nije to gey to tako mora bit bez toga nista :cool:

Potezali su on i Beljo u nedjelju...sapro ga je BELJO sa svojim golfom g60:123:

da da znam za to pisali su a Petar govori da je to radi Corrado-ve tezine i sto je kod njega stock motor dok kod Belje ima podosta razlike od oriđiđi G60 ali neka Beljo samo tako nastavi da se vidi da i ovdje ima auta koji nisu za bacit ;)

znas i sam kakva je spika kad popushis lose startao,lose gume zaj.saltanje bla bla:lol:
Posteno izgubs i nema tu puno razloga,pruzi seruka i bok;)
 
znas i sam kakva je spika kad popushis lose startao,lose gume zaj.saltanje bla bla:lol:
Posteno izgubs i nema tu puno razloga,pruzi seruka i bok;)


[/quote]

a bas tako ali jebiga ocito njemu nije bas pretjerano bilo drago sto ga duja dobila ali neka se oni raspravljaju a mi cemo uzivati u zezanju i opijanju ako bog da zdravlja vec u Zadru :lol: :lol: ;)
 
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
220-230 odokativnih, sa modifikacijama, barem tako pise na zadnjem postu u vortex garazi. Lude tamo za njegovim autom :icon_biggrin: nije bio na dyno ja mislim

bili mogo link ovde kopirati od Beljinog golfa u vortex-u da ne trazim sad
 
Top