VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

ajd sto je fin golf.to baska...al sto ide rodjaci.nevjerovatno dobro ide taj gtd:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

ArminM je napisao(la):
ajd sto je fin golf.to baska...al sto ide rodjaci.nevjerovatno dobro ide taj gtd:icon_smile:

ide ko tdi, a ? :D
jedva cekam da zavrsimo ono, da budem glavni baja u gradu :cool::cool:

Dtacio je napisao(la):
Fin golf pravo ;) sretno :)
Hvala drug ;)

.nOKe je napisao(la):
ma ebo bbs vise.. (kontas sto ti govorim), ganjaj nesto odlschoolerski, ja bih ganjao neke otvorene 8 i 9x14 pa ti vidi :))
dobar potez sa ovim diskovima nazad, nadam se da neces imat problema sa klijestima..
Legle su nove felge, al mi se neda slikati i postavljati, trkačke prave :D
a diskovi nazad nisu djaba dolazili na gti 16v, bas se osjeti razlika i u runoj i noznoj kocnici, za sad ferceraju extra, pa vidjecemo dokle ce...
jos naprijed sam stavio klijesta i diskove od golf 3 TDI, i evo sad uzeo jos kocioni od istog, sutra bi trebao postaviti sve, mislim da ce golf brzo stajati :D

VW Diego je napisao(la):
jako fin golf ;) ubaci koju sliku enteriejra :cool:
Golf ko golf iznutra, svaki prljav ;)
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

ide bogami pravo.za pozelit.da niisam probao rekao bih da to nije to.ali ovako stojim iza ovog sto govorim.steta sto nismo danas bacili koju sliku onog naseg mini skupa.a vjeruj mi kkad ja rijesim svoj auto bacamo se na ono pa da to finisiramo.i ja cuu nesto cinit vjerovatno.samo da mi sutra i prekosutra sve prodje bez nekih negativnih iznenadjenja:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

dobra duja samo nek ide na bolje i felge druge uzimaj jebeno su ovi diskovi ispali....;)
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

funky je napisao(la):
hvala vam :) a ima jos dosta update-a, ali mi se ne stavlja na forum :) ne znam zasto :D
cnic ja cu se javit opet kad budem, da nije do mene :D

Heheh ajde samo javi kada budes sutra stavljam ziku u auto i pakujem unutrasnjost citavu pa naleti na pivu ako budes ovdje pozzz!
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

pa sad ja vidim sve te na amere vuce pa haj da i te stopke kupis...onda ce biti strasno dobar...;)
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

extra golf,, vidjet u Sarajevo na TS-u.. i ko sto kaze Noke Jebo RM vise svi ih sad imaju.. tvoj je jednostavan i prelijep .. ima ono " nesto " ;)! sretno!
 
Član
RE: VW Golf a2 :)

lhasa_green_beast je napisao(la):
Kakav BBS, de postavi jednu sliku sa super turismo cipelama :D:D:D

ma nemam :D a eto prodji dole pored kopirnice i vidjeces ga uzivo, slikaj ako ti je volja hehehe
 
Član
RE: VW Golf a2 :)

molio bih vas za savjet, imam priliku ovo na golfa staviti, 16ke su...





jote ne znam :D
e sad, znam da je veliko za mog, al trenutno se kotrljaju na 44kW :cool:
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

uzmi al pod uslovom da sredinu puknes u neku jebacku boju:cool::cool::cool::cool:
to je kad malo bolje razmislim, nisam ti odmah trebao rec da ne valjaju:icon_smile:
 
Član
RE: VW Golf SAVJET ZA FELGE :)

felge su premocne,kad postavis na svog tek ces onda vidjet sta je belaj :lol:
 
Top