VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(25.06.2009 Alpine)

ev enese pregledo sam sve super ti sj sve samo promijeni na karambolci blende i zmigavce pomeni ok
 
Legend
RE: Golf III enesss...(25.06.2009 Alpine)

hvala vam klapa,na braniku su u planu smoked zmigavci .... a muzike sto se tice....sadrzaj u gepeku je na prodaju.....:icon_sad:
 
Član
RE: Golf III enesss...(25.06.2009 Alpine)

Dobro ti to guras druze

a sto je muzika na prodaju? nesto zesce uzimas?

a za prednje zmige,ako hoces javi se, imamo te zmige u vise varijanti, pa i smoked, a imamo dvije verzije, jedna bez maglenke (ali ipak pokriva citavu rupu, samo sto nema maglenke unutra) i druga verzija sa maglenkama kao sto budu i serijski samo sto su zmige i maglenke kristalne, u krom ili smoked verziji

ako budes sta htio, javi se na pp

Pozz
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

golf je preljep samo jedna mala zamjerka za ove krom steke jer ti je ostalo sve mat pa malo odudara
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

Super golfic,jedino mi se ne dopadaju ove kockice/blende ,zasto ne stavis kristalne mnooogo bolje bi onda to izgledalo!!!! Ovako su suvise obicne spram farova
 
Legend
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

hvala puno svima ...uh 18 banki za njegov bijedni motoric je ok,al nije on za toga,ne volim ga derati :)

@gti 16V.......znam , i meni upada u oci,to sam sa damirom vec vidio "Smoked kristal" da bude u skladu sa farovima...uskoro cu to da uradim
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

jes upravu je armin mislim da bi ljepse bilo da su steke bijele
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

enesss je napisao(la):
hvala puno svima ...uh 18 banki za njegov bijedni motoric je ok,al nije on za toga,ne volim ga derati :)

@gti 16V.......znam , i meni upada u oci,to sam sa damirom vec vidio "Smoked kristal" da bude u skladu sa farovima...uskoro cu to da uradim

Bit ce perfect kad jos to odradis
 
Član
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

jel ono u tebe SDi?
dobro si ga navuko na 180 :D
 
BHT Ovisnik
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

te nove felgice su mi ljepse bez poklopaca:cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(20.JUL.2009 UPDATEE.....)

jeste ez de JII heheheh

a za nove felge za zimu,....ma vidjecemo sve sta i kako ,vjerovatno cu to da prelakiram jedne prilike
 
Top