VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: Golf III enesss...(UPDATE 17.FEB :D )

lijep golf,interijer je dobro ispao.kao sto su vec rekli,spustiti ga do poda i bice mnogo bolji izgled,a i voznja.da je moj neke detalje bi promjenuo,ostalo je ok.cudno kako te dosad nisam primjetio,dosta kurlijam ovom nasom krajinom..:icon_smile:
vidim da si opruge narucio,trebao si gewinde nabavit,malo su skuplje al bar znas sta imas.ja sam sebi narucio,stizu sljedece sedmice,marke Raceland-kostaju sa postarinom 550km.
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 17.FEB :D )

abdulmalik je napisao(la):
lijep golf,interijer je dobro ispao.kao sto su vec rekli,spustiti ga do poda i bice mnogo bolji izgled,a i voznja.da je moj neke detalje bi promjenuo,ostalo je ok.cudno kako te dosad nisam primjetio,dosta kurlijam ovom nasom krajinom..:icon_smile:
vidim da si opruge narucio,trebao si gewinde nabavit,malo su skuplje al bar znas sta imas.ja sam sebi narucio,stizu sljedece sedmice,marke Raceland-kostaju sa postarinom 550km.

hvala druze,.....gewinde....evo ako si malo par stranica u nazad isao , puno toga sam kupio ,a jos uz to puno VUCE ,.......zato sam opruge za ovo ljeto jer svasta bi ja al ne moze sve,daj mi posalji pm za te gewinde,prvi put cujem za takvu cijenu......hmm kakve su sta su ,bas me interesuje da i vidim kad ih namontiras ,u blizini smo ionako ;)
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE 17.FEB :D )

golf mi se pravo sviđa, a pogotovo unutrašnjost
kad završiš tapaciranje i cleen look to će biti
prava mašina, znaš li možda koliko bi me izašlo da
obložim recaro sjedišta eko kožom.pozz
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 17.FEB :D )

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
golf mi se pravo sviđa, a pogotovo unutrašnjost
kad završiš tapaciranje i cleen look to će biti
prava mašina, znaš li možda koliko bi me izašlo da
obložim recaro sjedišta eko kožom.pozz

hvala.....vjerovatno oko 400 , sve je kako kod koga i kako ko radi jbg.....
pozz
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 17.FEB :D )

Evo pregledo sam ovaj projekt od prvog do posljednjeg posta i mogu samo reci svaka cast! ;)

Jos na proljece dok se stave felge i opruge bit ce cudo!

Mene je najvise zanimala tapaciranje unutrasnjosti,moram i ja radit sjedista uskoro pa sam pogledo svaku sliku,super je ispalo! :cool:

A onu drugu kutiju sto si radio za 307 d2 ona mala,kako si racunao dobro je ono, zauzima malo prostora a opet svira:icon_question:
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D )

ovo smo cekali jos jednom svaka cast radis bas prave stvari
samo jos slikica
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D )

dobro je cucnuo:cool:
sretno u daljnjim radu, samo nam daj bolje slikice, kad popravis aparat
 

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D )

auuuuuuuuuuuuuuuuu
prjebeno je sad
de nam malo boljih slika
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D )

Sta je ovo ,danas malo upeklo sunce i odmah zakucavanje????

Sad je golf mjera,extra:icon_smile:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D )

hvala klapa :)

ajoj morao sam , ne mogu vise pa nek lomi , mislio sam da cu kupiti sve na cesti kako je cucnuo , al uopste nije problem , sve pomijenjato , fakat je cisto ko suza ...... evo i snijeg prokleti udari na ovo sve :icon_mad: heh

dok posudim digitalku od koga postavicu jos koju slikicu , i od mijenjanja felgi odustajem,tek sad su borbetke dosle do izrazaja :cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 09.mart. SPUSTANJE :D )

Nek si ga više zakuco,još ona tabla da se odradi i mjera :cool:
 
Top