VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Bravo macko, jos ubaci odgovarajuci powerplant i ovo ce da bude najbolji tunerski uradak u Bosni. Kapa do poda ;)

air for baloons :p
 
Legend
hvala ljudovi moji ;)
a powerplant ostavljam za kraj , uvijek sam neodlucan ,ali kad do toga dodje , hocu napraviti dobar pomak a ne nesto bez veze ;)
 
Član
Ma perverzija,nema se tu sta puno pricati.Svaka cast isve pohvale :icon_smile:
Jedino,monitranje i slike :icon_biggrin:
 
ja bi mu vratio org. gepek i samo zatvorio brisač a znak ostavio i maknuo bi ovaj auspuh što viri te stavio nešto da se ne vidi i bio bi ;)
 
Legend
o gepeku isto razmisljam , dobro je meni i ovako ,ali jednostavno se sad neke stvari ne slazu sa drugima .... nije mi to vise TO .... jos sam u neizvjesnosti dal da uradim bas kako si rekao , ili us gepek da nabavim pa vidjecemo

sto se tice auspuha .... nema varijante koju nisam probao
ne skidam ga , samo cu malo skratiti izlaznu cijev , posto idu US branici , ujedno malo je zadnji duzi od EU branika , kad ga namontiram , prema njemu cu da odlucim sta , koliko i kako da radim
 
Član
Super su stopke druze nikada ne izdas sa ulaganjem uvijek prave stvari, daj ga malo na snijeg da osjeti -. :D
 
Legend
melvin je napisao(la):
Super su stopke druze nikada ne izdas sa ulaganjem uvijek prave stvari, daj ga malo na snijeg da osjeti -. :D

stopke su vec kakve jesu .... sranje skupo,al me povoljno izaslo da se odavno tako obradovao nisam , hvala druze , hah neka ga jos malo , puši puno , slaba pluća ima da mi se ne prehladi :lol:

Solomaher je napisao(la):
Šlag na tortu! ;) Zna čovjek pos'o :cool:

hvala druze , svasta bi jos pored ovog bilo ali stizem koliko mogu ;)
 
evo imas color concet štope skoro nove malo koristene kod mog kolege u hr ako hoces dogovorite se čak mu mozes dat i svoje uz nadoplatu

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=68964
 
Legend
hvala druze
ali nebih isao na skoro isto , ostavljam svoje dark hella ukoliko promijenim misljenje sa ovima colour concept koje imam ;)
 
Član
kad cemo to sklapati ja ko malo dijete nestrljpiv cekam da zoves:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Top