VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

IKO

Član
nema se sta reci extra extra i extra svaka cast samo tako nastavi;) gdje si radio adaptere i koliko si ih platio?
 
Legend
audi sc je napisao(la):
drug,neznam ni sam koliko cu puta pohvaliti tvoga golfa
svaka cast,po meni najkompletnije auto na forumu

hvala druze trudim se ;)

black_devil je napisao(la):
:123:
Lepo lepo :)
Jesi rjesio sa hrvatom felgice,nisi mi javio nis :)

oj lepi , ima zainteresiranih dosta ali nikome se ne ide preko granice ovamo , a meni se ne nosi nikome tamo :lol:

Iko je napisao(la):
nema se sta reci extra extra i extra svaka cast samo tako nastavi;) gdje si radio adaptere i koliko si ih platio?


hvala druze , nema jos puno da se rijesi to ..... inace ih ovaj tokar pravi za 240KM ;)
 
Legend
black_devil je napisao(la):
lepi ajd pukni cijenu da ja to nosim za asutriju...i daj mi tacan model

900 KM ,

evo info sav

http://www.pik.ba/artikal/2233907/borbet-bs-16-quot-x-9j-4x100-komplet-polirane-do-visokog-sjaja/
 
N

nenad

Auto je perfektno, kako sve radis pa to je ljepota, svaka ti cast na ulozenom trudu i vremenu, vrhunski kvalitet svega sto postavis/uradis na autu! Skidam kapu do poda ;)
 
Legend
hvala druze nenade , a davno me naucilo da bolje odmah uraditi kako treba , nego stediti pa ponavljati isti postupak nekoliko puta jbg , hvala ;)


hehehe dzinne druze , e jesi ?? :cool:
ja kazem da on inace radi za te novce , a za koliko sam ja dobio ,.....e to je druga prica :cool:
kako god pre zadovoljan sam , ne mogu docekati da zavrsim felge i sve spakujem ....brzo ce nam april/maj , tad sam golfom aBd na cesti ;)
 
Član
a sto nam forumasi s bjelanima rade, prvo erol pa enes.
opasne komplekse nabijas nama ostalim enese ;) samo naprijed, nadam se da vidim na nekom od skupova uzivo ovog ljepotana
 
Legend
hvala ljudovi , odavno imam zelju na rs 16 , a posto svakakvih verzija ima , a meni nekako ovo naj bolje sjeda , vrijedilo je rada , eto ko je radio zna koliko posla ima , rubovi su mala pjesmica koliko posla oko mreze ima , al jbg vazno je da privodim kraju pred sezonu i da je ok ;)

druze kavaz nadam se da ce biti prilike, gledacu da odem u karlovac i gradisku bar pa eto ;)
 
Legend
evo danas se sloj akrila onako bacio , trebace slajfati , pa filer , pa slajfaj , pa cemo vidjeti ,mislim da ce izaci ok ;)
 
Top