VW Golf mk2

VW Golf mk2

Član
Nakon duge potrage, ako se mjesec dva može nazvati tako, zbavio sam golfa dvicu.... Iako sam bio mrzitelj PRECJENJENOG koncerna i svega što ima veze s njim, eto jebiga, stigla me pošast.

Golf dvica turbo dizel. 1987. presudilo je to što ima servo.
U biti. nemam ništa vele ni napisati, jer o glofovima ima najviše tema na forumu.... Ovaj primjerak nije neki ogledni primjerak, ali ima potencijala da to postane...
Odlučio sam se da ga predstavim, čisto zato što serem kvake več 1000 postova, a nigdje garaže :D i da me Vi iskusniji malo posavjetujete o rješavanju problema. Znači, nikakvog velikog tuninga neće biti, samo pokušaj vraćanja u originalno (100% ispravno stanje).

Na slikama se vide prednosti i mane, uglavnom mane prevladavaju.
Za početak, planiram rješiti sljedeće:
1. Malo mi pušta naftu na prelivnim crijevima i podloškama dizna, pa ću nabaviti nova crijeva i dizne skinuti i provjeriti ispravnost istih, pa ćemo vidjeti što dalje s njima..
2. Sjedala su rasparana, ili ću otići na otpad pa uzeti prednja dva ili ću ih reparirati. Uglavnom, planiram da budu identični kao i zadnji, makar to značilo i mjenjanje komplet unutrašnjosti..
3. NEmam platno na nebu, što možete vidjeti i na slikama, pa ću to gledat riješit sam, samo trebam naći odgovarajuće platno.... ili ako naletim na jeftino a dobro da se nea zeje*ajem, kupio bih ga...
4. Tebam skinuti instrument tablu, pa je malo bolje učvrstiti, i ako mogne ispod staviti spužvu od laminata kao dodatnu izolaciju, nemojte se smijati, ovo sam uradio u mercedesu i efekat je odličan... treba mi link gdje ima prikazano kako se skida tabla
5. Skinuti branike i ovaj prednji lim ispod farova i malo ih dovesti u red.
6. Naći ovaj prednji desni plastični rubnjak,i mali poklopac na retrovizoru
7. Preporuka za oznaku na blatobranu, čini mi se da je mjenjan, jer ima na sebi dvije rupa, pa bih stavio neku VWoznaku da to pokrijem...

Ako netko ima ovakvu ratkapu kao kod mene, nek javi, vidite da meni fali jedna

uhhh, neda mi se pisat više, vidite na slikama, i savjeti za rješavanje problema, kao i linkovi, kako i šta, su dobrodošli... Respect

1z2henp.jpg

2i12l47.jpg

2pri4ao.jpg

ds2e0.jpg
 
Član
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

Dobar Golf pravo, a i mlad. Sto se tice auta namirio si se za duzi vremenski period :D:D
 
Član
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

Fino kolega ti napisa.......Ovaj limić po dnu maske što dođe nije org od ove maske nego je od jette a u jette nije ista maska kao kod golfa jer ide fino u ovaj luk ispod farova, znači otpad i zamjeni novoj lajsnom metalnom koja košta ccc 10km....toliko ode mene..pozzzz:cool:
 
Član
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

Ma dobar je cim je Golf 2 :lol: sretno u planovima i radovima i puno predjenih kilometara ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

na oci se cini solidan, mada mi Ivan rece da ima dosta rađe na njemu, al valjda ces da sve rijesis da te posluzi:cool:
siceve ti se ne isplati kupovati,nitko ti nece dati 2 ispod 80km i opet smrde i sve,odes u Opine kod Šendre i komplet ti sve presvuče za 150km prednje i zadnje, nove spuzve i sve;)
 
Član
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

ma samo lagano, bar za golfa ne treba puno para da se dovede u red

boja extra dobra :cool:
 
Član
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

Nebo ti moze sendro uraditi i siceve otici cemo sutra ako hoces do njega ja ga znam dobro,sto se tice lajsne,nju nabaviti usput u lotusu i taj jedan rub,to dvoje ti je oko 20KM a znaciti ce dosta na autu..Za ta dva sica ako su oba takva ce ti uzeti sendro oko 40-50KM ja mislim da ih uradi oba ali nisam siguran..

imas pm :icon_biggrin:
 
Član
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

nije losa dvica, s vana solidno ocuvana, neka je sa srecom ;)

sto se tice savjeta, promjeni auto :cool::D
 
RE: Konačno GnjOLF 2 :icon_biggrin:

Koja je tebe muka natjera da kupis ovo:lol::lol: (sala:icon_smile:) Nije valjda da te je abs toliko iznervirao :lol:

I kakav je osjeca preci sa konja na magarca :lol:

Kako god nek je sa srecom;)

p.s. jedino od svega svidja mi se ona pozadina na drugoj slici:lol:
 
Član
Taman govorim kolegi, neznam hoce li itko snimit mercedese.....
Zaboravih se osvrnuti na golfove lose kocnice, ili je ovo katastrofa ili ja nisam naviknuo
 
Član
Xexexe vw mrzitelju kako se osjecas kao ponosni vlasnik narodnog auta :icon_smile:
Ja ti cuvam mercedesa a on golfa kupi joj joj joj
 
Top