VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
skrabo , u pod ga , skrabo , U POD TO AUTO
sto se tice folije , unutra na sjenilo , imaju namjenske folije koje trpe vece temp , ali ovo univerzalno transparent sa pika nikako ,....

Bice , evo za par dana , cekam ovog momka da mi to magicno donese , ali ne mogu puno , ne zna niko gdje ja ovo auto vozim :D , a i bolje je sto se ne zna :D
 
Član
Untitled.jpg


Od davno ih trazim , znaci 35/35 mm opruge Original H&R , ali u mene je GTD pa ce leci nekih optimalnih 45mm nadam se :D

Kuci su , ceka se samo montiranje , moram jos nesto uraditi na autu usput , biti ce slika..
 
Od davno ih trazim , znaci 35/35 mm opruge Original H&R , ali u mene je GTD pa ce leci nekih optimalnih 45mm nadam se :D

Kuci su , ceka se samo montiranje , moram jos nesto uraditi na autu usput , biti ce slika..
pratim!!!
bas me interesuje kako ce mu leci oprugice s obzirom da svi rade na isti kalup sa dubokim branicima,
imas lajk sto si je ostavio takvu kakva jeste :p
 
Član
Jedan Update , odluka je pala ,
blendu crnu nije moguce nabaviti , te sam uzeo Hellinu u ekstra stanju , ici ce pozadi preobrazaj lagani ,
Morati cu onda stavljati okvir tablice , a bas mu lezi sada ovo bez okvira tablice :banghead::banghead:

Cekam kozu za sjedista , nema je nigdje u BIH , nista slicno , tako da to jos cekam i izgleda necu biti srtena sto se toga tice...
Sivo i GTI karirano o_Oo_O

I uzeti amortizeri zadnji novi plinski sa stelovanjem visini a naprijed polovni , samo mi ih momak jos mora poslati , nadam se bas , imati cu viska onda jedan set opruga , ako ove H&R budu visoke , staviti cu ove druge sto ce mi doci sa amortizerima i onda sam mrtav sa autom ali cu se navikniti nekako :arghh::arghh:
 
Član
odlicno izgleda al ovo bih bode oci , i ove oci dole na veznom limu, kao i na vratima :D skinut visak detalja spustiti i imas odlicnu duju ;)
 
Super Moderator
sto nagib prednjih tocova ne nastimas, ko da su u plusu il mi se cini na slici? dobro izgleda ovo, auspuh orginal od GTI-a :)
 
Top