VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Ta su sjedala nevjerojatno osjetljiva...vidio si moje kako su očišćena...

kupiš opal uzmeš mrežastu vreću od krompira i lagano kad istrljaš isperi dubinski vodom :)
 
Član
uzmes onu vrecu od krompira i lagano sa tisalom istrljas i onda vlaznom krpom prebrises i ostavis da se susi i bit ce ko nova ;)

Hvala na ideji,mislim sto si me podsjetio na crecu od krompira..Uzeo sam neko Neo Tex sredstvo,kupuje se na litar i razblazi sa vodom,5KM jedan litar,pa cemo vidjeti.

Prosli set sam oprao slaufom i istrljao cetkama :D :D , bilo je kao novo ali na ljeto je to bilo pa se moglo osusiti ;)
 
Član
Joj kako sam oprao sjedista :D,ovo sto sam kupio je ekstra stvar,razmuti se sa vodom i udri,vrca i krpe i bilo ;)
Biti ce slika kad ih ubacivao abd ;)

Evo jedan detalj sam uzeo jos,sitnica ali meni dosta dobra..Sta mislite o Audi 80 rukohvatima za prozore ?.I(maju ono malo sivog jer pucam u sivo detalja para ;)

trjrstj.jpg
 
Član
Evo oprani su dobro,na ovom jednom ima jos malo fleke jdne,sutra cu ga jos ponoviti malo i probati istrljati ;)
I trebalo bi leci montiranje ;)


02122014169.jpg

02122014170.jpg

02122014171.jpg
 
Poslednja izmena:
Skrabo neznam sta izmisljas s ovim sjedalima...ovo nece nikako sjesti u tvoj auto...imas sivi tepih sivu kozu i kozne oplate vrata...sad kad stavis samo ova dva sjedala bit ce nigdje veze...mani se kemijanja imas extra i jako rijetku unutrasnjost i ostani na tome.uhvati se vaznijih stvari
 
Član
Skrabo neznam sta izmisljas s ovim sjedalima...ovo nece nikako sjesti u tvoj auto...imas sivi tepih sivu kozu i kozne oplate vrata...sad kad stavis samo ova dva sjedala bit ce nigdje veze...mani se kemijanja imas extra i jako rijetku unutrasnjost i ostani na tome.uhvati se vaznijih stvari

Jedno vrijeme se mogu provozati,moja dva sjedista prednja hocu da radim,za to vrijeme mi treba nesto u autu biti tak oda cu ovo vozitidok mi se ne urade moja sjedista..
Samo ne znam hocu li GTI platno po sredini a okolo kozu neku sivu ili cu komplet kozu posto necu naci iste nijanse kozu ;)
 
Ima u livnu jedan golf u raspadu sa ovakvom koznom unutrasnjosti kao kod tebe ali je ko nova...ja ga gledao neki dan na parkingu...mogu pitati covjeka koja bi bila cijena ako te zanima...
 
Top