VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

cvele_89 je napisao(la):
danas sam imao priliku da uzivo vidim golfaca i stvarno je vrh :cool:, malo sam zagledao i obilazio (na parkingu kampusa fakulteta) noke nadam se da se ne ljutis? :icon_smile:
sve pohvale i samo da kazem da puno bolje izgleda uzivo, narocito farovi....samo noke imam jedno pitanje za tebe: kako si se ispeo na parking, jer golfac je stvarno zakucan u pod skroz???:icon_question: :icon_smile: ....jos jednom sve pohvale :cool::cool::cool::cool:

Rece meni Hajro (cuvar tamo na rampi) da je neko zagledao auto :D, salim se naravno..
Drago mi je da ti se svidio, iako je bio poprilicno prljav (juce sam se kasno vratio iz travnika) pa ga nisam stigao ni oprat, jos ispiti stisli, sta da ti pricam :D

Sto se tice spustenosti, pa hbga, naviknes se nekako, nebi vjerovao gdje se mozes popeti sa onako spustenim autom, dobra stvar je sto je onaj spojler naprijed gumeni, savija se tako da nije neki problem, doduse nosaci karambolke su mi potrosni materijal :lol:

sljedeci put kad budes tu blizu, javni se da pijemo kafu
pozz ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

:lol::lol::lol: e, znas kako sam se radovao kad sam vidio tvoje auto, reko napokon da pogledam masineriju uzivo.....jaran mi se smijao, kaze ti kao djete kad vidi neku igracku :icon_smile: ja obleto oko auta,njemu objasnjavao kakvu masineriju imas (naravno ono sto sam saznao preko foruma), ko god je naisao okrenuo se i pogledao golfonju.....stvarno je masinerija....a vjaran se izgubio kad je vidio koliko je spusten......a sto se tice ispita znam kako ti je....i ja sam u frci zestokoj :icon_smile:
SVAKA CAST JOS JEDNOM.....VOZILICA TI JE VRH VRHOVA!


P.S. jel te mogu dobiti na ovaj broj iz potpisa??? da te zovem da kafenisemo i da malo bolje upoznam masineriju!
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

cvele_89 je napisao(la):
:lol::lol::lol: e, znas kako sam se radovao kad sam vidio tvoje auto, reko napokon da pogledam masineriju uzivo.....jaran mi se smijao, kaze ti kao djete kad vidi neku igracku :icon_smile: ja obleto oko auta,njemu objasnjavao kakvu masineriju imas (naravno ono sto sam saznao preko foruma), ko god je naisao okrenuo se i pogledao golfonju.....stvarno je masinerija....a vjaran se izgubio kad je vidio koliko je spusten......a sto se tice ispita znam kako ti je....i ja sam u frci zestokoj :icon_smile:
SVAKA CAST JOS JEDNOM.....VOZILICA TI JE VRH VRHOVA!


P.S. jel te mogu dobiti na ovaj broj iz potpisa??? da te zovem da kafenisemo i da malo bolje upoznam masineriju!

Onda ono kad si me ti zvao, zove i stefan nakon 10tak min, ja prilazim autu kad zvoni mob kaze ajd sacekaj malo i bezze pricali tako, ja sam bas bio u zurbi..
jeste ovo mi je broj, pa kad god mognes zovi da pijemo kafu, ja sam zavrsio ispite hvala Bogu ;);)

dzinn16v je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Lijevi far ti je nakrivljen

zao mi je stvarno sto ti se niti jedan drugi segment auta ne svidja :icon_cry:

Svidaju mi se BBS-ice...
Ne kazem nista sto nije tocno,bez zamjerki;)

pa iskreno, da ti kazem nesto ovako, jer vidim da ocigledno nisi dobronamjeran..
kritiku uvijek prihvatim, radije nego pohvalu, ali kad je daje neko ko je kompetentan za to, tj ko je uradio nesto bolje od mene, pa kaze

od tebe realno, ne mogu nista naucit, niti prihvatit bilo kakvu kritiku, tako da se nemam sta ljutit..

;)

Uni_que je napisao(la):
nebi lose bilo da u farove stavis one LED trakice :D






naravno da se salim, golf je prelijep i unikatan sto je najbitnije samo naprijed ii trpaj nekog TDI-a u njeg ;) veliki pozz

to namjeravam stavit ozbiljno, hahahaha
hvala druze, a i tdi ce biti ubrzo, cut ce se :icon_smile:

panajotis je napisao(la):
danas parkiran na univerzitetu.. interesantno izgleda...;)

jos da je bio cist, a :D
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

:lol::lol::lol: trebao si opaliti jednu sliku sprijeda spojler se presavio koliko vidim
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

trizex je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Kakva crna zima vani 30 stepeni :D

dosada je cudo :D

Taman sam htio rec, skin'o si ti felge da se igras s njima :D



ma jasta, oni ventili stoje bezze, a i falcevi mi :icon_cry: za poliranjem :D:D

stefan je napisao(la):
:lol::lol::lol: trebao si opaliti jednu sliku sprijeda spojler se presavio koliko vidim

hahahah, :lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Super izgleda samo maglenke obraduj tim led sijalicama u svakom slucaju
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

jebenica buraz majke mi jebenica! Joj bas me zanima kakav je pod ja sebi trazim dobar ocuvan ali nikako! Daj slikee! :cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

extra stoji mu to dnevno svjetlo LED,i ja imam to u planu stavit na svog CC-a LED-Can Bus ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

bas extra legle ove smd sijalice, ja sam ih isto trazio za maglenku, al kod mene h7 u maglenkama, pa sam morao posegnuti za drugim rjesenjem:lol:
al me opet jebu kerovi po dani kad me zaustave samo sa upaljenim maglenkama, ne mogu nikako s njima:D

golfaja lomi kako je mocan, prejak fkt:cool::cool:
ova boja na felama mi je extra
 
Top