VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

erol_brcak je napisao(la):
O vidi ga, odlicno, cudi me da prije to nisi uradio ;) mislim na plavu srce, ne na farove, za koje imam neutralno misljenje, ni like ni dislike, ne znam ni ja. Ko da fali nesto, al sve u svemu cvaja iz dana u dan sve bolja :cool:

pa bile su zlatne, pa je bio onda pokusaj neke crvene, ali mi nekako nije bilo to to, pa onda su bile antracit, i evo sad ova, koja ce vjerovatno ostati dok ne skontam nesto opet :D
mora se mjenjat, znas kako ide..

pa iskreno da ti kazem, sto se farova tice i ja sam na pocetku bio malo zbunjen sto se tice farova, nekako mi cudno izgleda, k'o da nije moje auto :D ali eto polako ga "utezem" naprijed, jos kad ta lajsna stigne, mislim da ce biti to to :icon_smile:

Shelby je napisao(la):
pun pogodak sa farovima i felgama!
da budem iskren,farovi od dvice su mi ogavni,fakat ih ne mogu smisliti,ali kad vidim ove,perverzno joj stoje,ne znam stvarno sto su neki "protiv"...strava izgledaju ;)

felge da ne spominjem,svaka ti cast na ovom potezu,ovako uradjene bbsice su mi preje*ene :cool:

ugl sam totalno anti-golf II (jbg neki ce reci "tipicni opelovac") al' ova duja mi se definitivno svidza,najljepsa na forumu i sto sam kod nas u BiH vidio ;)
sretno! :D

Drago mi je da ti se svidja, pa eto, meni ni oni stari nisu bili losi, iskreno da ti kazem, doduse, dvica je sva kockasta, a okrugli farovi, pa je to malo diskutabilno..

pozz ;);)

eo koja slika od danas, bio malo na vikendici :D:D

317784_10150286199455353_569855352_8277116_5989144_n.jpg

302120_10150286199650353_569855352_8277122_5500995_n.jpg

320160_10150286195755353_569855352_8277018_1898224_n.jpg


btw : prosao tehnicki bez problema :icon_smile:
toliko ;)
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

idi na neko brdo pa slikaj da makar jedna bude uspravno
kontam ako bude uzbrdo a ti nakosis da ce sve doci u neli level :D
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

srce felgica pun pogodak ;) extra stoje na cjelokupnost wagena,a sto se tice farova nebi da komentarisem bicu susdrzan ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

IGY je napisao(la):
idi na neko brdo pa slikaj da makar jedna bude uspravno
kontam ako bude uzbrdo a ti nakosis da ce sve doci u neli level :D



nisam ba mogao da uhvatim vikendicu :D:D
 

IGY

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

.nOKe je napisao(la):
IGY je napisao(la):
idi na neko brdo pa slikaj da makar jedna bude uspravno
kontam ako bude uzbrdo a ti nakosis da ce sve doci u neli level :D



nisam ba mogao da uhvatim vikendicu :D:D

aj kad to utegnes sve, a dok jos ima finih dana, sunca, itd pa da opalimo nekad koju da valja, uhvaticemo i vikendicu :icon_biggrin:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

nebih da ti nabijam na nos ali lijevi far ispravi!
neznam na koliko sarafa ti se drzi far ali koliko sam mogao vidjeti nemas gornje nosace fara koji dodu na vezni lim a,moguce ih je izvesti!
znam da treba napraviti masakr od veznog lima da se upasuju ti farovi ali kad si to vec napravio onda odradi kako treba.
sta se tice bbs-ki vec iskacu iz svake pastete i promasaj je boja to nije za nas takav stil!
stalno bjezis od originalnosti o kojoj pricas!
auto ima odlicne komponente da se rastavi i sklopi unikat kao kod dalibora!
nije bit tuninga skidaj stavljaj vec biti odlucan u verziji koju ces zadrzat i biti istaknut od drugih.
sorry sta sam malo nagal bez ljutnje!
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Dragane ti znas da ja postujem tvoje postove, i nema razloga da se ljutim..
po xxx puta govorim, far nije tako jednostavno ispravit, iz razloga sto se far naslanja na intercooler, sve je toliko natrpano..
kada smo upasivali, pravili nosace za farove skontali smo kako ce to sve biti bez ICa, medjutim kad smo stavili IC skroz druga prica, tako da je ispalo kako je ispalo..
Sto se tice orginalnosti, ne mislim furati hard core OEM style kao davor, u biti mogao bih ali fali tu jos dosta komponenti, pa dok se ne skupi to, onda se ovako "glupirat" nekim sitnicama..

;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

.nOKe je napisao(la):
Dragane ti znas da ja postujem tvoje postove, i nema razloga da se ljutim..
po xxx puta govorim, far nije tako jednostavno ispravit, iz razloga sto se far naslanja na intercooler, sve je toliko natrpano..
kada smo upasivali, pravili nosace za farove skontali smo kako ce to sve biti bez ICa, medjutim kad smo stavili IC skroz druga prica, tako da je ispalo kako je ispalo..
Sto se tice orginalnosti, ne mislim furati hard core OEM style kao davor, u biti mogao bih ali fali tu jos dosta komponenti, pa dok se ne skupi to, onda se ovako "glupirat" nekim sitnicama..

;)
;);););)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Mozda bi ovi farovi vise dosli do izrazaja kad bi skinuo ovu crnu boju unutra. I da stavis masku sa znakom. Jesi ikad o tome razmisljao ? ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

nebi lose bilo da u farove stavis one LED trakice :D






naravno da se salim, golf je prelijep i unikatan sto je najbitnije samo naprijed ii trpaj nekog TDI-a u njeg ;) veliki pozz
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

lhasa_green_beast je napisao(la):
Mozda bi ovi farovi vise dosli do izrazaja kad bi skinuo ovu crnu boju unutra. I da stavis masku sa znakom. Jesi ikad o tome razmisljao ? ;)

farovi ostaju kakvi jesu
a sto se maske tice, posto ovih maski ima na svakom koraku, pa cu pogledati, da uzmem jos 2-3 seta pa cu mjenjat :D:D:D

i ovu sam jedva nasao ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

danas sam imao priliku da uzivo vidim golfaca i stvarno je vrh :cool:, malo sam zagledao i obilazio (na parkingu kampusa fakulteta) noke nadam se da se ne ljutis? :icon_smile:
sve pohvale i samo da kazem da puno bolje izgleda uzivo, narocito farovi....samo noke imam jedno pitanje za tebe: kako si se ispeo na parking, jer golfac je stvarno zakucan u pod skroz???:icon_question: :icon_smile: ....jos jednom sve pohvale :cool::cool::cool::cool:
 
Top