VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

Druze gledam tvoju garazu vec vise od dva i po sata :p

Stvarno strava .. Farovi su znaci ;) to sto ljudi govore 'vako 'nako, krivo, ravno ma daj pusti kraju odlicni su :D

Najvise mi se svidjaju te feluge ala jesu zlo :D

;);)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

golf_gti je napisao(la):
Druze gledam tvoju garazu vec vise od dva i po sata :p

Stvarno strava .. Farovi su znaci ;) to sto ljudi govore 'vako 'nako, krivo, ravno ma daj pusti kraju odlicni su :D

Najvise mi se svidjaju te feluge ala jesu zlo :D

;);)

hehe hvala brate
mah.. sta da ti kazem, da sam imao nekih 400-500€ odmah, vjerovatno bi opet bio neki problem oko tih farova, jer se to prestalo proizvodit prije 20 i kusur godina, tako da.. ono sto je meni drago, sto ljudi koji se razumiju, i koji rade ovako nesto, cijene te neke improvizacije, ponekad i vise nego ono "plug & play" ali eto, i meni je draze tako, svaki dio na autu ima neku pozadinu, od toga kako je nabavljen, postavljen itd itd.. :icon_smile:

Dzoni3 je napisao(la):
Sve fino izgleda , Samo tako nastavi :)

hvala, trudim se, aBd preko zime planiram i farbanje odradit :icon_smile:

nedim98 je napisao(la):

hvala druze :icon_smile::icon_smile:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

http://www.youtube.com/watch?v=gXRRaan2SlY

evo ga i jedan clip sa auto puta

ganjao sam se sa golfom mk4 1.6SR
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

nema, daleko od toga
ja mislim da sada ima tih zdravih 80tak ks :)
imaj u vidu da sam bio sam, njih 2, da je moj auto u startu laksi od njegovog nekih 200-300kg, to dodje to..
ugl, znam na cemu sam, idemo dalje :)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

cca ti se tolerise 15 konja manje vise :D
ma de sve super ;) koliko god da ima fino ide, ipak vrti siroke petneske :icon_smile:
samo dalje :cool:
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

A zasto bi recimo morao imati neki "mocan" motor? I sta je to "mocan" motor? Inace lijep auto, izdvaja se iz mase drugih Golfova..
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

roki_actros je napisao(la):
A zasto bi recimo morao imati neki "mocan" motor? I sta je to "mocan" motor? Inace lijep auto, izdvaja se iz mase drugih Golfova..

neznam druze po kojem kontekstu me zelis POKLOPIT ali nista lose za momka nisam rekao,a ono sto mi ne moze niko rec da nije tacno je to da su u potpunosti perfektni projekti Styling + Tuning tj. (auto s dobrim izgledom u kombinaciji i sa MOĆNIM ili ti ga jakim motorom).
 
Top