VW Golf mk1

VW Golf mk1

Evo da i ja predstavim svoga Golfa, u pitanju je Golf mk1 1978. godiste, motor 1100 kubika, 50 KS, presao do sada 250.000 km. Predstavljam vam kako je izgledao kada sam ga kupio u takvom stanju i radio sam ga do sada da bi izgledao ovakakv kako ga sada vidite. Molim vas da mi kazete sta da mu jos dodam ali da ostane u german stilu. Hvala, Branko

viewer.php
[/URL] [/img]

nastavak fotografija...
viewer.php
[/URL] [/img]
 
Legend
svaka cast,fin i ocuvan .... a sta da mu radis .... kecu je uvijek stojalo , i stojace siroke 14-ke , i nizi ovjes
samo naprijed druze , kad je vec starac 1978 bilo bi mu dobro naci i stare branike ;)
 
fin golf,samo druže ove široke štopke nisu od golfa 78",jedino ako neko nije mjenjao zadnji vezni lim,pa tako da znaš.uglavnom sve pohvale
 
bad_look je napisao(la):
Naprijed ralica i neke old school felge tipa pirreli....inače ostalo za 10...pozzzz:cool:

Hvala ti lepo druže, probaću ih nabaviti! Čujemo se :cool:

enesss je napisao(la):
svaka cast,fin i ocuvan .... a sta da mu radis .... kecu je uvijek stojalo , i stojace siroke 14-ke , i nizi ovjes
samo naprijed druze , kad je vec starac 1978 bilo bi mu dobro naci i stare branike ;)

Probaću naći, a ako vi imate negde, molio bih vas da mi napišete gde :)

mirsadgolf je napisao(la):
fin golf,samo druže ove široke štopke nisu od golfa 78",jedino ako neko nije mjenjao zadnji vezni lim,pa tako da znaš.uglavnom sve pohvale

Pa i jeste menjao je neko, znam da nisu te štopke, ali mislim da je Golf sasvim OK, ali vi ste bolji stručnjaci pa slobodno recite šta fali. :) :)

Molim vas, drugari, da li bi ste mi mogli reći (jer se vi bolje razumete), koliko bih realnu cenu mogao da tražim za moga Golfa kojega ste videli gore? Hvala unapred!! :cool:
 
Molim vas, drugari, da li bi ste mi mogli reći (jer se vi bolje razumete), koliko bih realnu cenu mogao da tražim za moga Golfa kojega ste videli gore? Hvala unapred!! :cool:
 
Realno oko 1400 KM . Sad...Ti ga mozes vise cjeniti jer je to ipak tvoje auto. Da je dizel sigurno bi vise vrijedio. Lakiran je i zasticen..To mu je plus.
 
Član
Aaaaa fin Golfić ;) ;)
Ništa drug ostavi ga ti kod sebe pa ugradi kakav jači motor, unutrašnjost iz 2 il 3 i imat ćeš :cool: :cool:
Ugl sretno sa daljnim radovima;)
 
Top