VW Golf mk V by Dado

VW Golf mk V by Dado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: vw golf & yugo

hehe tusnem ja moje slike svagdje pomalo najvise se moze da vidi yugo ovo je prvi forum na kojem golfa sam prestavijo
 
Član
RE: vw golf & yugo

nevalja ovo nista :p, da ti dado neponavljam stalno kao i svaki drugi dan spustanje petice i vece feluge :D a sve ostalo ok ;)
 
RE: vw golf & yugo

hihihi roki roki vidjeces ti kad ja jedan dan banem gore kod vas sa 18kama i maske se vuku po zemlji :D
 
RE: vw golf & yugo

evo jos jedna slika od priije koji dan sa drugom na praonici mislim ja i on stalno peremo auta zajedno :D




 
Član
RE: vw golf & yugo

Vidim da si spominjao Turbo Garrett, jesi sta diro oko motora, ako jesi daj nam malo pojedinosti.
Dobra PeTaRdA pridruzujem se "nesibrzom" 18" + distancere + na pod = savršenstvo!
 
Član
RE: vw golf & yugo

kod ovog ti druga nista ne valja Lambo,reci mu to,nasikirat ce se:icon_biggrin:;);)
 
RE: vw golf & yugo

ma za distance to vise ne stavljam imao sam ih i sve sam rubobe izgrego koliko su gume zapinjale. a oko motora nista narocito nije radjeno osim turbo na 1.5 bar udarac i onda radi na 1.2-1.3 bar centralina bosh cijevi oko usisa te sitnice i malo se igro oko auspuha al sve je to nista :D

sobzirom racunajuci da auto svaki dan mi vozi stara i to je previse ja ga sam mjesecno vozim ili kad idem kod brzog obicno picim sa golfom 4 ili kombijom zanimljivije

a sto se tice auta od druga to mu je najmanja briga sto mu kazem da nevalja to on sam ponekad vozi obicno vozi x5 M i ferari modena360 tako da su mu to najmanje briga sta mu se kaze bitno je da je dobar covjek i da se ne dize puno zato sto ima puno para
 
RE: vw golf & yugo

Dobra ti je petica, Yuge bas i ne volim, ali ovaj nije los:cool:
OT pitanje, gdje budes u IT, ako smijem znati?
 
RE: vw golf & yugo

hvala !!!!! a jugo je ripa bez dna a tek sam na pola puta sam da mi se malo docepati vremena da ga zavrsim onda bi licijo na nesto :D.

a u vicenzi sam ti?
 
RE: vw golf & yugo

Nema na cemu...
Nisam ja inace iz Italije vec povremeno boravim samo, nekad u Bolzano, a nekad u Bariju (ali nisam bio u Bariju vec dugo)
 
Član
RE: vw golf & yugo

fini wageni. :cool:

ko je proizvođač zadnjeg branika, i može li još koja slika na kojoj se bolje vidi? :)
 
RE: vw golf & yugo

sve sto stavljam na auto je od riger a nisam nesto bogzna sta sliko auto moram ovi dana :D

<

evo i koji moj video
http://www.youtube.com/watch?v=Vg5kHTHbjZ8
:123::123::123:
http://www.youtube.com/watch?v=h_oCF1BRsec
 
Član
RE: vw golf & yugo

odlicna petica..veliki minus za natpis skidaj to ziv bio :D
posebno mi se svidja zadnji branik i izduv, naprijed bi morao biti bolji..cini se kao da je od dva razlicita kita prednji i zadnji dio...znaci prednji branik bi trebao biti bolji i vise se uklapati s zadnjim :)
yugo-no coment :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top