VW GOLF II RED is history:(

VW GOLF II RED is history:(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera )

Sta ovo nema na forum da upload slike:icon_question:

ganjam se po ovim nekim sokovima evo nesto budalaso 'zimi' sad

napravio osvjetljenje table hitno za 5 min:lol:sad ko las vegas i nesto ovo stavio na mjenjac:lol:

bez ljutnje molim:lol:;)

http://img19.imageshack.us/gal.php?g=dsc00018uk.jpg

Evo jos koja s 'bratom' kontenjerom prljav ko nikad i jos celicare:)))..to ide tamo u 'koliko vam auto moze biti prljavo'....i ove usput s moba su sve pa nije neki kvalitet opet bez ljutnje

http://img19.imageshack.us/gal.php?g=dsc00016vd.jpg
 
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

dadao_style je napisao(la):
bez ljutnje al ovo je jako loše kič žešći

zato sam rekao bez ljutnje:)
ma ni meni se nesvida nesto al sam morao brzo i efikasno osvjetlit tablu:lol::lol:nemoj zamjerit:lol:

ma meni odgovara 51 posto..49 ne..tako da moze proci:)
 
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

tolic je napisao(la):
Polako, bit ce nesto od toga :icon_smile:

polako nego sta...meni sve unutra moze proci..mislim nije mi kako bi htio al za ulozene pare ok je..planiram komplet unutra mjenjat sve ,al ako bude viska novaca posto je eksterijer na prvom mjsetu ...more bit bidne more bit nebidne:lol:ako ne onda nista unutra posebno unutra zadovoljan sam i ovako lako za odrzavanje:icon_smile:
 
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

kupi sebi sat sa obrtomjerom i samo skines zelenu foliju ispod sijalica, ne treba ti 100 dioda
 
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

GreenDevil je napisao(la):
kupi sebi sat sa obrtomjerom i samo skines zelenu foliju ispod sijalica, ne treba ti 100 dioda

probat cu to nabaviti..ako se nade jeftino;)
 
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

Davor_ je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
dobro tebi ovo ne bode u oci:D

;)

vise svjetli na slici od blica, a inace nesmeta mi jest da malo ima previse dioda al sta ces ? dobro je za sada...

a i moje sijalice od sata rade neki dan primjetim, dok sam ove postavljao valjda i one proradile..ocito da je bilo do zica nije bilo kontakta ili sta... i njih spojio

sad mi i ne trebaju ove diode al neka ih da se nije dzaba kupilo:icon_smile:

@nermin :lol::lol::lol::lol:samo navece nosim kad i svjetle malo jace u dan nista:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

trebao si u kutove staviti samo 2 diode i miran si,samo ih fino usmjeriti da bacaju svjetlost:cool:
 
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

CoL3-99 je napisao(la):
trebao si u kutove staviti samo 2 diode i miran si,samo ih fino usmjeriti da bacaju svjetlost:cool:

samo ih skinem i imam to;)fabricke rade
 
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

ljepse bi bilo da si svijecu zapalio i stavio na inst. tablu:icon_biggrin:

previse je ovo stvarno, i nikako se ne uklapa ovo plavo sa crvenim presvalakama, mjenjacem itd...

pogledaj kako su to drugi uradili na forumu, puno ljepse izgleda od ovog;)

a vjerujem da ovo smeta navece, da ubi u oci, 100%:icon_biggrin:
 
Član
RE: GOLF II RED( fotke enterijera ) REFRESH !

nesmeta boss reko vec ..ma nije bilo druge boje jbga mor'o ove uzet' ..odbija od ostatka al sta da se radi..mozda da to sa svijecom probam:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top