VW Golf 4 Slabije vuče

VW Golf 4 Slabije vuče

Član
Tdi tajming podesiti. Ko zna kako izgleda.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Član
a ništa sad ovih dana mi bude doma pa ču ištekat maf da vidim kak ide bez njega da nije on , pa ču očistit još usis a ak ostane isto onda ču majstoru da vidi on :), jel baš moram i dihtung mijenjat od usisa ak ga skidam?
 
Član
Zavisi od stanja. Nije on skup...kod nas majstori nalazu digresija masom i to tako ide

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока
 
Dihtung na usisnoj grani je metalni samo pazi da ga ne pomotas i vratis isri zašarafiš i ćao do sad sam 50-ak turbina skido s Golfova passata al nez skidanja cijelog sistema sto se tice ono Cold Intake znaci sva crijeva do i od turbine interkuler usisna sve dole i na momacko pranje s wapom i jakim sredstvima za odmašćivanje usput naći ćes garant rupu i ma interkuleru nažulja se od plastiku ili čak pukne nosač ;)
Uglavnom 100 stvari moze biti a i čišćenje turbine kosta 80KM i ljudi je postelaju ;)
Sve bez dobre volje i odlucnosti ono to hocu da odradim neces napravit nista jer to prćkanje nigdje ne vodi ;)
 
Član
Evo nije me bilo neko vrijeme nikako stiči uglavnom vjerojatno sam našo problem, odšteko sam maf i auto do 3500 okretaja nema razlike čak bez mafa ima zeru brže ubrzanje :D, ali nisam još novog nabavio da vidim jel to to, ali vjerojatno je
 
Član
Koje bi vrijednosti trebo pokazivati maf, nabavio sam obd 2 elm327 kabel pa budem probao tako provijeriti
 
Član
Nezna nitko kolike bi trebale biti vrijednosti, vidio sam po netu da piše 80% od hp , a po tome meni mjeri dosta premalo.
 
Top