VW Golf 3 1.9td

VW Golf 3 1.9td

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
neki ce reci isfurano ovo ono ....
moje misljenje > posto ti je auto poprilicno JEDNOBOJNO , ovo stvarno nije lose .... a najzad ovo mozes odraditi foliom,ako ti se zgadi,lako se odguli
 
Član
ne znam ako vec hoces meni je dobra kombinacija, ali ako moram birati ovo drugo bi uradio MADA NEBI NIJEDNO:icon_biggrin: :cool:
 
Član
Ja bi najradije odradio krov i haubu, felge bi ostavio ovako sive... Sto kaze enes auto je jednobojno maximalno :D A druga stvar ako ovo odradim onda to vise nije "clean" :icon_confused:
 
jedna boja i neces profulati,pokusaj ako hoces nesto kao onaj porsche nadpis na vratima...nesto ovako:


u boju interijera zajedno sa retrovizorima,ili jednostavno pukni nadpis u crnu boju...
 
Član
Tnx na misljenjima i savjetima, izgleda da ce ipak ostati ovakav kakav je... Evo usput i par novih slikica


rvevyx.jpg

alhs7p.jpg
 
Član
meni se svidja nerminov prijedlog na fazon porschea ovo s bocne strane samo uradis crno da bude
i vidi ako je moguce rjesavaj ovu haubu nekako :cool:
 
Administrator
kupi od enesa haubu za 50 KM, jest da je bijela, al mozda bi mu dobro stajala, a ako ne onda nju presvuci crnom folijom ;)
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
kupi od enesa haubu za 50 KM, jest da je bijela, al mozda bi mu dobro stajala, a ako ne onda nju presvuci crnom folijom ;)

mislio sam isto predloziti al nisam,.... samo da ne ispadam sad nametljiv za haubu:lol:

ako vec hoces neku promjenu , normalna hauba ...maska kakva jeste , i drzace od retrovizora u crno .... mislim da bi s ovom kombinaciom ubio malo ovaj zlatni ton kako si i sam rekao posto je bas sve pre jednobojno , a nije neki posao da se ubijes od muke
 
Član
.nOKe je napisao(la):
perverzno je lijep na ulici u voznji, vidio sam ga juce bas svirao sam ti :cool::cool:

Jaooo kako je ovo lijepo cut, istopio sam se :icon_smile:

@enes Kod tebe nije seljacka hauba sa urezanim znakom :cool: Sto bi znacilo da bi morao odma uzimat i masku bez znaka... a u slucaju da to bude bezveze ode 100KM u nepovrat
 
Član
Dzaba kad je sad opasniji :cool: Hehehe ali nije los ni ovako bio, samo steta sto je farbanje jako lose uradjeno :( Neznam koliko je proslo od farbanja ali auto je sad zrelo za zastite i ponovnog lakiranja :(
 
Član
aaa ovaj golfic iz tuzle je kod tebe zavrsio;) ja sam razmisljao da mjenjam s njim nudio mi coek za fiata, ali odma u startu mi je receno da je malo losiji i da treba uloziti nesto parica da se par stvari dovede u red pa sam odustao.. lijep golfic i te su ga felge bas otvorile one prije su bile bezze,,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top