VW GOF IV 1.9 TDI (I crveno)

VW GOF IV 1.9 TDI (I crveno)

Član
VW Golf IV 1.9 TDI 81KW 110 KS 2000 god.presao je 243 000km. Na autu sam uradio stavio masku bez znaka, obrvice, xenone i presvlake. To je za sada.


 
Član
fina cetvorka, dobre ti ove presvlake, gdje si ih radio, kako su se pokazale:icon_confused:
predlazem ti da na gepeku poskidas oznake, kada si vec naprijed isao sa clean onda bi bilo lijepo i nazad da nema nista. Unutra ako mozes onu konzolu od klime i ventilacije vrati u fabricku boju, puno ce ljepse biti. Nezz zasto siva, ne slaze se ni sa cim;)
 
Član
Presvlake sam radio u Pazaricu zove se Autotex Pazaric prije mjesec sam uradio dobresu;)
A ovo na kontrolnoj sto je sivo nakog sam ga kupio nisam ja nista radio a i to jest ljepse bi izgledalo da je fabricko, a nazad ove oznake razmisljo sam da ih skinem.
Za volan ovo neznam sta da uradim ako imas nekakav prijedlog reci i hvala unaprijed :icon_smile:
 
Član
Jesi bio danas na Dobrinji , pored mene je bio golf, isti kao tvoj, maska bez znaka, obreve , xenoni , i crveno :D ? oko 1 ja mislim i skreno si na Vojničko a ja produzio :D, ak si to bio ti ... :icon_smile:
 
Član
Jesam drug bio sam kod dobrinje iza tebe, dobra ti cvrka a felge su ti prelijepe jesul 16-ke il 17-ke ;)
 
Član
taba je napisao(la):
Jesam drug bio sam kod dobrinje iza tebe, dobra ti cvrka a felge su ti prelijepe jesul 16-ke il 17-ke ;)

hvala :icon_smile: felge su 17ke , i ti vidi da uzmes kakve dobre 16ke ili 17ke ;) ostalo si dobro odradio , svidja mi se prednji dio kako si odradio :icon_smile:
 
ako ti trebaju fele, pogledaj u mojoj garazi,, a volan kod dobrog tapacera da presvuce
ima neki esmer iz visokog radi to kao fabrika,, prva liga, ali je i 60,70 km;)
 
Član
pleasure je napisao(la):
taba je napisao(la):
Jesam drug bio sam kod dobrinje iza tebe, dobra ti cvrka a felge su ti prelijepe jesul 16-ke il 17-ke ;)

hvala :icon_smile: felge su 17ke , i ti vidi da uzmes kakve dobre 16ke ili 17ke ;) ostalo si dobro odradio , svidja mi se prednji dio kako si odradio :icon_smile:

Hvala ti:icon_smile:, felge cu morati uzeti to se podrazumijeva ;)
 
Top