VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

extra autic daleko najljepsi VW ikada samo nek on dobro sluzi i sretno
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

jedan od najljepsih vw ikad , nek je sa srecom i da dobro sluzi....

ima li kakvih planova za tunning :icon_question:
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

stvarno predobar passat, perfekcija, puno puno srece sa njim i da se navozas...
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

Frenkie-3B je napisao(la):
nisam napiso da imam i Coming Home & Leaving home funkciju to je ono sa svjetlima kad zakljucas da se pale automatski da obasjaju put od ili do auta,i pronaso sam jos na radiu da imam Bluetooth funkciju tj.da mobilni mogu povezat s radio sistemom i slusati muziku preko istog :icon_smile:
heh koji je to lijep osjecaj kad "nadjes" jos nesto za sta se nisi nadao da ima, ako mognes daj nam koju sliku instr.table sa upaeljen svjetlima :D:D,ako vec nema
 
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

heh koji je to lijep osjecaj kad "nadjes" jos nesto za sta se nisi nadao da ima, ako mognes daj nam koju sliku instr.table sa upaeljen svjetlima :D:D,ako vec nema


[/quote]

bice uskoro slika jos,slikacu sve detaljno,a imam u planu da oba passanera skupa slikam da vidim razlike u duzini i sirini auta ;)

hehehe hvala raja,i sad svaki put kad se priblizujem autu kes mi je od uha do uha :icon_smile:

AnDel je napisao(la):
jedan od najljepsih vw ikad , nek je sa srecom i da dobro sluzi....

ima li kakvih planova za tunning :icon_question:

za sada nista druze lijep mi je i origigi,a i zena neda hahahaj:lol:,kao i sto sam napiso ranije u planu su vece fele 18ke interlagos a mozda dodje jos neki detalj,uglavnom nece biti pretjeravanja samo nijanse ;)
jos uvjek imam 3B passaratija pa na njemu moguce bude jos neki detalj u buducnosti :icon_smile:
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

zavidim ti definitivno:cool::cool::cool:
premocan auto, drago mi je sto je sivi, fino mu stoji ta boja,a za odrzavanja je dusu dala:icon_smile:
 
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

NEKO JE TRAZIO DA SLIKAM INSTR. TABLU SA UPALJENIM SVJETLIMA PA EVO DVIJE SLIKE NISU NEKE KVALITETE ALI MOZE SE RAZABRAT STA JE STA HEHEHE :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

Frenkiejev okup zujalica :lol:,salim se rijetkost je da hi ikad vise mognem sve 3 ovako sastavit i uslikat pa reko da odmah to ucinim,znaci moja nova igracka CC,moj youngtimer 3B i moja mazga mondeo koja je zasluzeno otisla ovaj vikend za bosnu i tamo ce provodit svoje penzionerske dane :icon_smile:

manje pisanja evo koja fotka :cool::cool:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Passat CC by Frenkie - moja nova vozilica

svaka cast ;) ponosni vlasnik :icon_biggrin: predobri auti a ono sto je bolje ostaje gdje na prvom mijestu :)

P.S. dok sad passate nisam vidio jednog pored drugog nisam imao prstavu koliki je CC naspram 3B-a :icon_biggrin: CC ladja
 
RE: Passat CC by Frenkie - okup by frenkie( CC,3B and Fordilak)

OggyBoy je napisao(la):
Jesu sva 3 na jednim tablicama?

nisu dva su na jednim tablama a jedan je trenutno odjavljen

GolFanatiCars je napisao(la):
svaka cast ;) ponosni vlasnik :icon_biggrin: predobri auti a ono sto je bolje ostaje gdje na prvom mijestu :)

P.S. dok sad passate nisam vidio jednog pored drugog nisam imao prstavu koliki je CC naspram 3B-a :icon_biggrin: CC ladja

i ja nisam vjerovo druze da je bas tolika razlika dok nisam ovako vidio uzivo CC je bas mrcina spram ovog 3B :lol:
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie - okup by frenkie( CC,3B and Fordilak)

Mnogo je gotivan ovaj CC, cestitke na kupovini i nek sluzi dosta vremena:cool:
 
Top