VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

VW-CC by Frenkie ( zute folije na maglenkama)

Član
RE: Passat CC by Frenkie

Uf kakvu samo guzu ima :icon_smile:pREmocan kad ga gledam imam osjecaj da ce me zivog' pojest! :icon_smile::icon_smile:
 
RE: Passat CC by Frenkie

ArminM je napisao(la):
najljepse fele koje mozes stavit na ovaj auto, definitivno:cool::cool:

tako i ja vidim a i svidjaju mi se opasno;),jest da su poskupe ali skupice se nesto love do proljeca :icon_smile:

Blasko je napisao(la):
Uf kakvu samo guzu ima :icon_smile:pREmocan kad ga gledam imam osjecaj da ce me zivog' pojest! :icon_smile::icon_smile:

hehehe guza ko meduza ;)
 
RE: Passat CC by Frenkie

juce se malo CC-jac pripremo za nastojece zimsko hladne dane :icon_mad:,tj.podmazivale se gumice okolo vrata,pregledalo se malo i ispod haube dopunilo sta fali,i na kraju je dobijo jedno dubinsko pranje inkluzivno sa NANO slojom koji prodre duboko u lak i ima zadacu da bolje odbija so i svu tu prljavstinu koja prestoji ;) nesta novo na svicarskim praonama pa cemo vidjeti efekat,jos je ostala zimska obuca da se nabaci a to cemo za 2 sedmice posto nemogu dobiti ranije termin kupio sam nove zimnjace Falken 235/45R17,tako da se auto ni zimi nece promijeniti nista opticki :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Passat CC by Frenkie

Franki je napisao(la):
Šteta je ovo na četke prat. Super je passat ;)

Cetke su textilne,ne grebu vjeruj da ga inace nebi prao pod cetkama + kako sam i napiso s nanom slojem prijedje auto i utrlha nesta novo ovdje kod nas;)
 
BHT Ovisnik
RE: Passat CC by Frenkie

suvisno je ista reci za passata,naljepsi proizvod VW-a,predobar:cool:
bas i ja poletih da kazem pa kud bas na cetke,jer znam kako u nas četke pos'o obavljaju:D
 
Član
RE: Passat CC by Frenkie

Sta fali cetkama, ja prao na cetke prvi put nedavno na AC Oilu i extra ispalo...samo ne moze oprati tako detaljno komplicirani dizajn felgui sa puno krakova i recimo sa dubljim falcom, inace sve 5 :icon_eek:
 
BHT Ovisnik
RE: Passat CC by Frenkie

operu one fino,ali od ucestalog pranja iscrta lagano auto,slabo u nas ima novijih cetki
 
RE: Passat CC by Frenkie

extra auto svaka čast a što se tiče četki ja sam isto čuo da su one na oil ac extra tj ne ostavljaju bilo kakve crte mada ja otkad znam za sebe vjerujem samo kućnom šlaufu i spužvi :)
 
RE: Passat CC by Frenkie

Juce stigla zimska obuca i danas odmah nabacena na felgice,radi se o Falken HS439 zimskim gumama znaci dimenzija ostala ista 235/45R17 sve isto samo sto mi zastitni obruc felgi nije kao kod Continental gumica previse je simetrican sa felgom to mi se jedino ne svidja,moram ovu zimu dobro da pazim na trotoare da neiz*ebem felge,inace udobnost extra,nema nekih nepozeljnih zvukova sve super evo i par slika nista se opticno nije promijenilo osim obuce ;)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top