Vracanje izbrisanih podataka - pomoc

Vracanje izbrisanih podataka - pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc sam slucajno obrisao program koji sam skidao mesec ipo dana do sinoc i koji zauzima oko 230GB... Bilo mi doslo da se ubijem :smajli10:
Taj program mi je bio sacuvan na externom hard disku i spakovan u nekoliko delova .iso formata. Posle brisanja sam samo izvadio hard i nisam vise nista menjao na njemu (dodavao ili premestao fajlove).

Potreban mi je naziv programa ili program kojim cu da ovo vratim nazad, a mnogo je bitno da te fajlove vrati u .iso format jer ih samo kao takve prepoznaje
 
Član
dule-p je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dule brate pokusaj sa programom koji se zove RECOVERY MY FILES

Ne moze da vrati .iso .....mamicu mu njegovu. Sta bi za onog izgorelog???

javit cu ti se porukom da nastavimo u rjesavanju onog problema
proteklih dana sam imao posla oko projektora pa nisam stigao;)
 
Član
da ti brat nesto kaze hajde da mi tebi nadjemo taj program da ga ponovo skines . Ako imas limit ja cu ti ga skinuti pa ti ga prebaciti na taj hdd. Jer da budem iskren tesko ces vratiti 230 gb podataka pogotovo u iso formatu , a da pri vracanju taj fajl ostane orginalan . Vjeruj mi pocupat ces sebi kosu i zivce dok to bude vracalo , a na kraju 99% je vjerovatnoca da ce taj file biti ostecen i da ces svakako morati ponovo skidati.

ako zelis mogu ti proslijediti najbolji trenutno na svijetu program za vracanje podataka ali ces se nervirati u svakom slucaju

da li ti odgovara ova alldata AllData 10.40 Full Complet on 39xDVD
 

IGY

Član
de prosljedi meni da pokusam vratiti neke fotke koje sam slucajno obrisao
suze mi krenu niz oci kad se sjetim cega sve nemam
 
Član
@igy ako si koristio taj HDD na kojem si fotke koji si izbrisao velika je vjerovatnoca da se mozes pozdraviti s njima

@dule bojim se da je serialgf u pravu, ogromni su to fajlovi a da se uspije vratiti svaki njihov bit, a mora sve biti na svom mjestu da bi radilo jer .iso nije nista drugo nego arhiva, "slika" cd/dvd file-a.....
 
Član
IGY je napisao(la):
de prosljedi meni da pokusam vratiti neke fotke koje sam slucajno obrisao
suze mi krenu niz oci kad se sjetim cega sve nemam

evo ti igy

http://www.filesonic.com/file/4209786135

pass je :serialgf

Instaliras program i ne pokreces ga . Kopiras patch u folder gdje ti je instaliran program pokrenes ga kao admin i to ti je to .

Rusi tvrde da ovaj program vraca sve sa diskova pa cak i sa onih koji su formatirani kompletni i do 4x
 
Član
serialgf je napisao(la):
da ti brat nesto kaze hajde da mi tebi nadjemo taj program da ga ponovo skines . Ako imas limit ja cu ti ga skinuti pa ti ga prebaciti na taj hdd. Jer da budem iskren tesko ces vratiti 230 gb podataka pogotovo u iso formatu , a da pri vracanju taj fajl ostane orginalan . Vjeruj mi pocupat ces sebi kosu i zivce dok to bude vracalo , a na kraju 99% je vjerovatnoca da ce taj file biti ostecen i da ces svakako morati ponovo skidati.

ako zelis mogu ti proslijediti najbolji trenutno na svijetu program za vracanje podataka ali ces se nervirati u svakom slucaju

da li ti odgovara ova alldata AllData 10.40 Full Complet on 39xDVD

Odgovara, sto mi nebi odgovaralo... Ja sam skinuo 9.4 i 10.40 zajedno, pa hteo da probam koja bolje radi. Prvo sam bio instalirao 9.4 i radila je amerikance perfektno, i kad sam posao da instaliram 10.40 syebem se i obrisem ceo folder u kojem su obe bile umesto praznog foldera, ostala mi samo instalacija. A sve ovo radim zbog nekog HUMMER-a H2 kojeg treba da resim i koji mi vec odavno stoji ispod kuce, a nemam ni jedan podatak o njemu (a u ALLDATA ima sve - to sam uspeo sinoc da vidim na 5 minuta). Najgore je sto to skidanje traje u pic-q materinu...
 
Član
uh jebo te tek sada vidim da si iz Prijepolja kako da ti snimim kad skinem :S

Hajde probaj nakaciti taj svoj hdd i pokreni ovaj program sto sam igy-u dao pa vidi sta ce se desiti da ne skidamo nista dok ne pokusas.
 
Član
serialgf je napisao(la):
uh jebo te tek sada vidim da si iz Prijepolja kako da ti snimim kad skinem :S

Hajde probaj nakaciti taj svoj hdd i pokreni ovaj program sto sam igy-u dao pa vidi sta ce se desiti da ne skidamo nista dok ne pokusas.

Vec sam ga instalirao, javljam ti za par minuta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top