Vr6

Vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta mislite o ubacivanju vr6 motora u golfa mk1 1100kubika...motor sa automatsim menjacem,kompijuterima i instalacijom za 500e(nije fixna cena)...
 
Član
MACNE_Gti je napisao(la):
Sta mislite o ubacivanju vr6 motora u golfa mk1 1100kubika...motor sa automatsim menjacem,kompijuterima i instalacijom za 500e(nije fixna cena)...
Necu ti nista reci na ovo osim ako nemas jos jednog golfa mk2 1.8 za rezervne dijelove i slobodnog vremena pun k.... ;)
 
Super Moderator
sa mjenjacem tako jeftin
buraz uzmi ti taj motor pa makar ga nikad ne ugradio ;)
mozes ga prodat i zaradit jos
 
Član
ma uzmi ga i polako kreni ako ti sta zafali nadje se sve sto treba........
sve se moze ako se hoce,utrpo bi i fapov motor unutra samo da mi par njih kaze da sam lud i da ne moze;)
 
Član
Ako hoces da imas auto za svaki dan i nije ti bas najbolja ideja :lol::lol:.. Ako hoces da imas za race ili vikendom da malo gasas samo naprijed.. ;)..
 
Član
MACNE_Gti je napisao(la):
sta ce mi mk2....??
Zato sto ti ama bas nista neodgovara od tog 1.1, morao bi kompletnog mk2 naprijed prebaciti ;)
Svakako izvodljivo al treba zivaca :icon_biggrin:
 
Početnik
ma samo naprijed...malo dobre volje (uuppppsss jesam rekao PUNO) i zivaca i onih zaj*ancija sto se nazivaju FINANCIJE.....sretnoo
 
Član
jeftino mi nesto taj motor,mislim da vrijedi puno vise,sto je neko gore rekao,uzmi ga,pa makar ga nikad ne ugradio,,vozaj ga po garazi makar:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Prvo ti najdji dobrog majstora koji je taj motor vec ubacivao i koi ga zna ko svaki drui majstor 1.6 dizel(iz golfa) e onda odes kod toga da on pogleda motor,ko zna sta mu je otislo,svasta moze da se desi jer taj moto siguno nije vozao neki dedica u penzi,mozda je nesto sj*ano pa momci hoce da se rijese...
Ps I jeli 2.8 ili 2.9 VR6?
 
ja da imam slobodnog vremena i takvu ponudu uzeo se tog posla...zavrsit ce ne,niko te ne gura da zavrsis za sedmicu dana....
ja sam kontao uzeti kakvu folciku ili mk1 i utrpati 2.0 16v motor jer imam jedan povoljan kod druga...al nit imam gdje niti imam vremena...a stvarnono bi volio imati za zaj*ancije i onako malo za sarafanja...
samo ti to uzmi i sklopi... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top