Voznja prikolice(labudice) bez dozvole

Voznja prikolice(labudice) bez dozvole

Član
Nisam zagledao koja tačno autoškola, ali ima, ponekad ih vidim ovdje u Zenici...čini mi se golf 6 auto.
 
Član
Nisam zagledao koja tačno autoškola, ali ima, ponekad ih vidim ovdje u Zenici...čini mi se golf 6 auto.

nema ne postoji polaganje samo za BE kategoriju, nego ide prvo C1, nakon godinu dana polažeš za C, odma zatim za CE i onda si automtski dobio i BE kategoriju, a BE kategorija su priključa vozila preko 350 KG a do 350 KG mislim da ne treba posebna kategorija dovoljno je samo B kategorija
 
Član
ovo prvi puta vidim, kod nas na tuzlanskom kantonu toga nema, meni treba BE kategorija, i sad ja moram polagat za C, pa CE i automatski cu dobit i BE
ZOBS je isti na nivou države, a i kažem ti u Zenici znam ponekad vidjeti golfa iz autoškole koji vozi prikolicu...mora bit' i na TK negdje neko. Ako i nema traži gdje ima, nek ti priznaju kod ove autoškole iz Banjaluke...
 
Član
ja imam sve kategorije sem D polozene i za to cekam da navrsim 21 godinu samo, a zakon su sada uveli prije 7 mjeseci i ja kad sam polozio za CE dobio sam i BE a drug prije mene 5 dana polozio i nije dobio jer tada nisu uveli to..
 
Član
a kome je trebalo E ub B kategoriju trebalo se ici samo na nekih 5-6 casova i poloziti nesto da se dobije BE tako su mi rekli.. eto to je to sto ja znam... :)
 
Top