voznja poslije 23h

voznja poslije 23h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav raja :D

Trazio sam po netu al nisam mogao naci nista, zanima me jel ukinut zakon voznje poslije 23h, ako nije koji su uslovi sa obzirom da imam vozacku 4 mjeseca.

Desilo se da sam prosle sedmice na maturi, bazeni se poceli prazniti mrtva atmosfera i mi odlucimo da odemo kod jaran u Hrasnicu, bilo nas 6 u autu ja vozim i kod Zeljeznicke stanice zaustave me, odma sam reko sada sam naj*ebo :icon_cry:, mogo mi je napisat par kazni al na svu srecu samo sam puho u balon :lol: i pustio me.

I sada sam zbunjen dali nema vise zakona ili je bio dobar policajac pa nas pustio :icon_question: :D
 
Član
Mozes voziti iza 23h, al moras imati ono P koje se nosi 2 godine.

Tako je bilo, ne znam jel bilo kakvih izmjena u medjuvremenu
 
Mamu im je*em taman kad sam ja napunio po tom zakonu dovoljno oni ga ukinu:lol::lol: Samo moras imati P, ali i to zavisi, negdje traze negdje ne.....
 
Član
Ukinuta je voznja poslije 23, s' tim da prve dvije godine moras nositi "P" i ne smijes nimalo alkohola u krvi imati ;)
 

IGY

Član
Solomaher je napisao(la):
Ukinuta je voznja poslije 23, s' tim da prve dvije godine moras nositi "P" i ne smijes nimalo alkohola u krvi imati ;)


sad pretezno mladzim vozacima mjere koliko imaju krvi u alkoholu :lol::lol::lol:
 
Član
Hvala vam na informaciji, imam P to sam odma stavio iako se nevidi dok neprides blizu auta :D
Nisam ljubitelj alkohola tako da necu imat problema :icon_smile:
 
Član
IGY je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
mr.black je napisao(la):
Hvala vam na informaciji, imam P to sam odma stavio iako se nevidi dok neprides blizu auta :D
Nisam ljubitelj alkohola tako da necu imat problema :icon_smile:

Nisi sad.. :D

da, da polako, nadoces s'vrmenom :D

Jedino sto mi se za sada svidilo od alkohola sto sam pio je somersby i stock kola.
Inace se desi jedom u godini da pijem i to je za novu godinu. :lol:
Ali kada :123: tada 100% nepijem :icon_smile:
 
Taj zakon je ukinut a dok je bio na snazi pravilo je bilo da smijes voziti iza 23:00 h ako sa tobom sjedi osoba koja ima vozacku vise od 2 god tj. nije pocetnik i ako nije kaznjavan godinu dana... po meni krajnje glup zakon bio i sreca ukinuli su ga ali vec kad sam navrsio 2 god iskustva... za slovo "P" sam samo jednom dobio kaznu a moras imati tu oznaku "P" dvije godine ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top