Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Voznja poslije 23 ukinuta!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fala kurcu jer od dana kad sam polozio vozio sam iza 23 i u ove 2 godine sam dobio 11 kazni za iza 23 ukupno 550 km i 4 kazne za p ukupno 200 km...
 
Ja vala nesto ne vjerujem u ovo... Dok ne vidim nesto konkretno u vezi ovoga onda cu vjerovati... Ja bih najvise volio kad bi se mogao voziti k'o covjek poslije 23 sata, jer je zakon glup sto se te voznje tice poslije 23 sata!!! Ne vidim nista korisno da je izaslo iz njega, narod i dalje gine, mozda cak i vise nego prije!!!!
 
Deyo je napisao(la):
Stani... Vožnja poslije 23h ukinuta... to znamo :D Misliš zabrana vožnje poslije 23h?

http://www.google.ba/search?q=ukinut+poslije+23h

Mi smo prvi na googleu, tako da smatramo informaciju neprovjerenom :D

;);)
 
Član
Mene su sinoc pustili, i pito sam jos dvojicu murijaka koji su mi isto potvrdili... a inace jedva cekaju da napisu kaznu poslije 11 ne vidim razlog da me puste al eto...
 
Član
Mene sinoc u pola 1 zaustavise i nista mi za voznju iza 23 nespomenuse:icon_smile:
Ipak sam im "mor'o" dat cvaju jer sam prekoracio za 38:D
 
Član
VR6 12V je napisao(la):
Sinoc me u pola 4 zaustavlja murija i sve uredno samo ne smijem poslije 23 vozit jer nemam godine a vozacku imam duze od 2 godine... kad mi murijas rece da je zakon ukinut i da je sad samo potrebno 2 godine vozacka :O ... i pitao sam jos par policajaca takodje mi rekose da je ukinuto pa eto... uzivajte...

Fakat ne kontam ovaj tvoj post...
Prvo kazes da je sve uredno...
Onda kazes da nije jer nemas godina....
I onda ti drot rece da je zakon ukinut i da ti treba samo vozacka na 2 god... jb L Z...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
VR6 12V je napisao(la):
Sinoc me u pola 4 zaustavlja murija i sve uredno samo ne smijem poslije 23 vozit jer nemam godine a vozacku imam duze od 2 godine... kad mi murijas rece da je zakon ukinut i da je sad samo potrebno 2 godine vozacka :O ... i pitao sam jos par policajaca takodje mi rekose da je ukinuto pa eto... uzivajte...

Fakat ne kontam ovaj tvoj post...
Prvo kazes da je sve uredno...
Onda kazes da nije jer nemas godina....
I onda ti drot rece da je zakon ukinut i da ti treba samo vozacka na 2 god... jb L Z...

Mislio sam vise kao u redu sto se tice voznje, brzine, vezan, jedino nisam mogo vozit po zakonu poslije 11, al mi rece da je dosla dopuna zakona i da je sad samo 2 godine uslov za voznju poslije 11...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top