VOZAČKA,SAOBRACAJNA I LIČNA !

VOZAČKA,SAOBRACAJNA I LIČNA !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
legionar je napisao(la):
Ma mozes vozati sa onom kao potvrdom ili sta je vec koju dobijes kad odes kod inspektora na razgovor, nekad ima glupih pitanja, kao npr gdje si je izgubio, pa da znas gdje je siguno, isao bi po nju :)
Sve u svemu ne mogu ti nista, dobijes potvrdu da si prijavio u policiji da si izgubio dokumente i to je to, pa nisi ti kriv, kao da ti volis sto si izgubio. Samo posle prijave ako ej kojim slucajem nadjes trebas i to prijaviti obavezno, jer da bude kakvih vecih provjera a kod tebe ti dokumenti sto si prijavio da si izgubio i koji su odjavljeni, tj . ponisteni n*****o si :icon_smile:
Doduse moze biti peglanja nekih oko provjere, ako je kakav policajac naporan i nije mu mrsko da te provjerava itd

hvala na objasnjenju :D i ja sm ovo predpostavljo...a sutra cu da nazovem policajca da vidim sta se da zavrsiti prije ponedjeljka..barem da se izda papir ..ali nastojat cu opet da me ne zaustave ovo par dana,valja se svercat:lol:
 
Član
Mislim da i to mozes zavrsiti prije ponedeljka, bar sto se tice toga da prijavis, lijepo sutra u policijsku stanicu i ...i ako te zaustave za vikend ti reci ja sam bio boli me sto vi ne radite te stvari vikendom, samo budi sto vise drzak i nece te ni pitati za dokumente, n*******s zbog toga :)
 
Član
black_devil je napisao(la):
kad te zaustavi policija a nemas dokumenata mislim da je kazna 40km

Tako je, nemaš kod sebe vozačku, 40 km je kazna...

Kad odeš u mup prijavit nestale dokumente, traži papir, neznam mu ime... dobit ćeš koji ti vrijedi umijesto vozačke jer tada predaš za novu... lična ti netreba za vožnju... eh sad, saobraćajna... nisam se sa tim susreo... pitaj njih jel' postoji kakva adekvatna zamjena, a vjerojatno mora postojat... dok ti se izda nova saobraćajna...

pozz.
 
Član
antrax je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
kad te zaustavi policija a nemas dokumenata mislim da je kazna 40km

Tako je, nemaš kod sebe vozačku, 40 km je kazna...

Kad odeš u mup prijavit nestale dokumente, traži papir, neznam mu ime... dobit ćeš koji ti vrijedi umijesto vozačke jer tada predaš za novu... lična ti netreba za vožnju... eh sad, saobraćajna... nisam se sa tim susreo... pitaj njih jel' postoji kakva adekvatna zamjena, a vjerojatno mora postojat... dok ti se izda nova saobraćajna...

pozz.

danas odma cim dodjem s posla odo da to pokusam da rijesim..da mi se izda kakv papir kao zamjena za vozacku ili saobracajnu..barem dok ne podnesem zahtjev za nove dokumente u ponedjeljak...

ali posto trenutno CIPSOV sistem nije u funkciji..neznam sta ce da bude ..:icon_eek:
 
Član
koliko znam da ako te zaustave bez dokumenata da ti ide kaznja za nenosenje istih.
A ako dobijes papir da si predao zahtjev ja mislim da mozes da vozis.
Jer znam po sebi, prosle godine kad sam polozio vozacki i dobio sam potvrdu da sam polozio i na njoj sam vozio.
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
edoze je napisao(la):
boli me cosak,imam vozacku,imam pasos,mogu gdje hocu:lol:
a i kad sam vadio i vozacku a i licnu prvi put,sistem nije radio
sreca pa mi je psota skoro pred zgradom,krenem negdje,odem,vidim radi li i lagano se naljutim:icon_mad:
:icon_smile::icon_smile:


edo,nemoj to 2 puta reci...
drug mi je prije 4-5 dana htio u hrvatsku na more,vozio je imao je saobracajnu,ali nije licnu...i sta se desilo?????pa nisu mu dali da predje granicu,samo zbog toga...ja kad sam cuo poceo sam psovati kao da se meni desilo :icon_mad: :icon_mad:
i sta ce momak ode u Neum :icon_evil:

pa jest,al imam pasos:D
kad imas pasos licna ti ne treba na granici,valjda:icon_question:
a uostalom,rodjak mi radi u DGS-u u gradiskoj,nazvacu njega ako budem trebao negdje ici:cool:
 
Član
svasta ste ispisali nesto procito nesto ne pa vako...
Priije nego sto odjavis dokumente i pocnes da vadis nove sacekaj , jer ce se sigurno naci i neko ce predati policiji jer tije porceduro sve to ponovo izvaditi , znaci sacekaj koji dan sedmicu ako treba i aBd neko ce ti dokumenta odnijet na policiju ili na vvrata,znam tako mom prijatelju isto bilo ispo mu novcanik u parku s parama naravno a unutra bilo sve al bas sve znaci dokumenti kreditne kartice pare sve sve , i poslije par dana tacnije 6 zovu ga iz policije da su mu nasli dokumenta , sve je bilo na borju osim para,ali hebes pare bitno da su dokumenti tu ...ja da sam na tvoj mjestu saceko para dana i ako imas malo srece dobices ih nazad jer ti dokumenti nikom netrebaju...
e sad nezz dal mozes izvadit u policiji onaj papir da su ti ukradeni dokumenti pa da se tim koristis dok ne izvadis nove il ti neko nevrati ..et
 
Član
Dokumenti upravo pronadjeni na bazenu odnosno kada sam isao na parking ispali kako sam stavljao stvari u auto...nasli radnici koji odrzavaju parking i bazen.....

Stari isho po dokumenta i reko de pocasti narod na bazenu :lol::lol::lol:

uglavnom sve je sad OK,a danas sam htjeo da idem da trazim odjave ...ali eto SVE OK;););););)
 
Član
Got2b je napisao(la):
Dokumenti upravo pronadjeni na bazenu odnosno kada sam isao na parking ispali kako sam stavljao stvari u auto...nasli radnici koji odrzavaju parking i bazen.....

Stari isho po dokumenta i reko de pocasti narod na bazenu :lol::lol::lol:

uglavnom sve je sad OK,a danas sam htjeo da idem da trazim odjave ...ali eto SVE OK;););););)

hazem ti ja :cool:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
eto nek je sve dobro, nego de ti meni preporuku za bazen? :D valjal gdje sta? :D

ako ides iz pravca Tuzle-Lukavca.... Orahovica s desne strane bazeni "NASKO" voda uvjek cista i perfektna..hladna...filteri rade pumpe rade...vidi se dno...

Ljepseg spola puuuunooooo:icon_twisted::icon_twisted:
trebo sam malo slikica bacit :D
al nisam mogo oci lete na sve strane neznam sta bi prije da sliknem :lol::lol:
imam jednu slikicu al kuci...kad dodjem stavim :D:D

trizex je napisao(la):
ako je sve ok onda dolazi :D

seljacino:icon_twisted::icon_twisted:
radim danas...
a i tebe stomacic boli kazes...da nisi trudan/a:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top