Volvo V40 2.0 by Zera

Volvo V40 2.0 by Zera

Član
ovu masku u crno naprijed sto si uradio, kako se pokazalo, posto sam i ja kontao sebi da uradim pa me zanima gulili se
 
Član
*ako je moguce osmirglati. Mada malo koja maska se da fino osmirglati zbog sitnih uvala i zljebova

*dobro ocistiti i odmastiti. Ja inace za ovo koristim nitro ili za plastiku bolje Tehnicki alkohol (za kocione sisteme) jer nitro topi plastiku

*plastik primer, u dva sloja da si siguran da je svuda dospio...

*boja po zelji

*bezbojni zastitni lak

To je to.
 
Član
Mene nervira imam masku sa onim hrom detaljima i to je od kamenja sve sjebano da ne lici nicemu. Pa bi to sredio. A branik i haubu nisam pametan sta uraditi. Limari to ne naprave da valja. Boja brzo pocne da gori a ne znam sta staviti kako srediti kamencice po boji....
 
Član
Mene nervira imam masku sa onim hrom detaljima i to je od kamenja sve sjebano da ne lici nicemu. Pa bi to sredio. A branik i haubu nisam pametan sta uraditi. Limari to ne naprave da valja. Boja brzo pocne da gori a ne znam sta staviti kako srediti kamencice po boji....
Hromirano jeste zeznuto za farbanja, ali zato je tu primer.

I mene hauba nervira. Ko da je pjeskarena. Najvjerovatnije cu foliju nabaciti za ovu sezonu. Pa dogodine onda lakiranje kako treba
 
BHT Ovisnik
Odličan, nista mu vise ne treba, samo skini nazad ono 2.0
Jedino ako nekad aod necega naleti lip da odgovara naprijed stavi,ako nista od starije tipe,imam ga ja,ako ti bude kada usput dadnem ti ga
 
Član
Odličan, nista mu vise ne treba, samo skini nazad ono 2.0
Jedino ako nekad aod necega naleti lip da odgovara naprijed stavi,ako nista od starije tipe,imam ga ja,ako ti bude kada usput dadnem ti ga
Hvala drug.

A ja namjerno ostavio ovo 2.0, a ostalo poskidao. nekako mi sminka...

Hvala ti za ponudu za lip, trazim i ja, ako bude prilika, javicu ti se.
 
Član
Hvala drug.

A ja namjerno ostavio ovo 2.0, a ostalo poskidao. nekako mi sminka...

Hvala ti za ponudu za lip, trazim i ja, ako bude prilika, javicu ti se.

Podsjeti me odma na ovog kralja hahahah

9Zv9f9P.jpg
 
Top