Volvo V40 2.0 by Zera

Volvo V40 2.0 by Zera

Član
Danas uradjen veliki servis, 450 km

Mislim da je povoljno, u odnosu na druga vozila te generacije i klase.
 
Član
Sad kad je tehnicki sve cakum-pakum, moze se ici na sminkanje, kako novcanik dozvoli:

#ubacivanje playera (pioneer deh-70BT vec ceka) treba mi zbog bluetooth veze sa telefonom

#zatamnjivanje zadnjeg dijela

#poliranje

#lakiranje felgi

#krov i hauba carbon folija
 
Član
A ja shabana :D

Ekstra Volvo ako ga ne ukakis carbonom, pisi sta ti se najbolje pokaze na kozi, i ja se u audiju borim s kozom
.a evo mi jedan v40 na dizalici, cijeli dan mi lomi ledja, kod nas problem za dijelove,haos..
 
Član
Pa jeste carbon sranje, ali na crnom laku, crni karbon i ne upada toliko u oci... Mada to cu jos razmisliti.

A sta je sa tim V40? Sta mu toliko fali?
 
BHT Ovisnik
Ja ni pod razno ne bih niti jedno radio. Tako je lijep od sebe da bi ga samo nagrdio,beze bi papanski izgledalo. Njemu ne treba nista nego ako hoces ispoliraj i zivio. A za zastitu laka imas providnu foliju pa uradi nju ako ti je do toga stalo,a boma ni matirano,ni sjajno ni carbon nije za njega, pa tako i za vecinu drugih auta
 
Član
Ugradjen Pioneer player. Extra stvar sa Bluetooth-om, iako je vec 10 godina star ;)

Sljedece je Poliranje i sredjivanje Feluga. Folije sad za sad necu o_O
 
Član
Koju bi foliju stavio na stakla? Mislim na boju. Kontam ako stavim standardnu crnu, bice previse crnila. Sta kazete za onu silver, kao spigla?
 
BHT Ovisnik
Joj tebi bas dusa da nesto zajebes aaa ? :D
Evo ti moj bivsi crni volvo, 80% zatamnjen nazad, naprijed malo manje.
HYm1EdW.png

7OJeK3k.png


Eo i bmw crn i zatamnjen pa opet nije previse crnila
GyQfHZw.png


Tako da nemoj sive i te karafeke ćuning, zatamni k'o covjek,manji postotak malo,eo na bmw-u je 65% i miran si.
Iako se meni vise na volvu sviđalo sto je jos tamniji,kad je kvalitetna folija iznutra je isto kada gledas vani :)
 
Član
Joj tebi bas dusa da nesto zajebes aaa ? :D
Evo ti moj bivsi crni volvo, 80% zatamnjen nazad, naprijed malo manje.
HYm1EdW.png

7OJeK3k.png


Eo i bmw crn i zatamnjen pa opet nije previse crnila
GyQfHZw.png


Tako da nemoj sive i te karafeke ćuning, zatamni k'o covjek,manji postotak malo,eo na bmw-u je 65% i miran si.
Iako se meni vise na volvu sviđalo sto je jos tamniji,kad je kvalitetna folija iznutra je isto kada gledas vani :)
Hehe

Da hocu da zajebem, odmah bi uzeo silver foliju... Zato prvo pitam

Svaka ti cast za slike... Sad znam sta trebam. Hvala
 
Top