Volvo ovlašteni servis

Volvo ovlašteni servis

Član
Pozdrav ljudi,

Interesuju me vaša mišljenja i iskustva o ovlaštenim Volvo servisima u BiH.

Naime, jutros zovem servis u Sarajevu (u Rajlovcu), traže mi 750 KM za redovni mali servis. Zovem Auto Nuić i čovjek mi kaže da je kod njih servis oko 350 KM, sa originalnim Volvo dijelovima i dijagnostikom.

Imate li iskustva i je li mene ovi iz Sarajeva malo "handre"? Mislim, prelazim cca 25.000 km godišnje i ne daje mi se 1.500 KM za filtere i ulja.

Govorim za ovlašteni zbog pečata u servisnoj.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Član
Pozdrav ljudi,

Interesuju me vaša mišljenja i iskustva o ovlaštenim Volvo servisima u BiH.

Naime, jutros zovem servis u Sarajevu (u Rajlovcu), traže mi 750 KM za redovni mali servis. Zovem Auto Nuić i čovjek mi kaže da je kod njih servis oko 350 KM, sa originalnim Volvo dijelovima i dijagnostikom.

Imate li iskustva i je li mene ovi iz Sarajeva malo "handre"? Mislim, prelazim cca 25.000 km godišnje i ne daje mi se 1.500 KM za filtere i ulja.

Govorim za ovlašteni zbog pečata u servisnoj.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
To su te cijene... Jbg ako ti nuic nije daleko, odi kod njega. Zar on nije "ovlasteni"

I za mog s60 mali servis dodje oko 220km... Ja sam kupio ulje i filtere, i ja zamjenim, izaslo me 90km, i sat vremena posla. Al servisni pecat morat cu u opstini udariti

Send via Gameboy Color
 
Član
To su te cijene... Jbg ako ti nuic nije daleko, odi kod njega. Zar on nije "ovlasteni"

I za mog s60 mali servis dodje oko 220km... Ja sam kupio ulje i filtere, i ja zamjenim, izaslo me 90km, i sat vremena posla. Al servisni pecat morat cu u opstini udariti

Send via Gameboy Color
Nije meni problem do Mostara otići, ali nije mi jasno da košta upola manje nego u Sarajevu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Član
Zato sto su ovlasteni.

Ja kad sam htio u skodi raditi servis (mali servis, ulje, filter ulja, filter nafte, filter zraka i polen filter) rekli mi 720€.

I odem kod "komsije" i radim za cca 110€.
 
Član
A sto ne uradis u nekom drugom "nezavisnom" servisu, ali koji je prijavljen i ima svoj pecat. Kod njih uradis, i udare svoj pecat. Ni nuic nema VOLVO pecat, nego ce svoj lupiti, a ipak je "ovlasteni". To niko ne gleda, samo nek je ispunjena :)

Imas u Banja Luci GAGI Servis, nije ovlasteni, ali ima VIDA-DICE (oridjidji volvo) diagnostiku, i radi samo volvo

Send via Gameboy Color
 
Član
Zato sto su ovlasteni.

Ja kad sam htio u skodi raditi servis (mali servis, ulje, filter ulja, filter nafte, filter zraka i polen filter) rekli mi 720€.

I odem kod "komsije" i radim za cca 110€.
Nije mi puno 350 KM, ali 750 KM je vala previše za klasični redovni servis.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Član
A sto ne uradis u nekom drugom "nezavisnom" servisu, ali koji je prijavljen i ima svoj pecat. Kod njih uradis, i udare svoj pecat. Ni nuic nema VOLVO pecat, nego ce svoj lupiti, a ipak je "ovlasteni". To niko ne gleda, samo nek je ispunjena :)

Imas u Banja Luci GAGI Servis, nije ovlasteni, ali ima VIDA-DICE (oridjidji volvo) diagnostiku, i radi samo volvo

Send via Gameboy Color
Raspitam se i za GAGIja, a u sljedeće dvije sedmice aBd ću to riješiti, pa ćemo vidjeti.

Imam i prijatelja u Zenici koji radi servis, pa ako ništa, kod njega ću to uraditi.

Hvala na informaciji.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Član
Da, imaju i u Zenici ona dvojica. Jedan ima otpad Volvo, a drugi je nekad bio ovlasteni. Neki ih hvale, neki psuju...

Send via Gameboy Color
 
Član
cc462925752fcce888a6b43a9c65939d.jpg


Moj Volvo je kod njega tad nov kupljen, i samo prvi servis kod njega uradjen. Poslije je izgubio licencu

Send via Gameboy Color
 
Da ti nisu pobrkali mali I veliki servis,sto je kolega reko 350 je taman za sve filtere(zrak,voda,klima ulje) I ulje,I mozda I malo poskupo al ja na peugeotu mjenjam za 150 sve....
 
Top