Volkswagen XL1 - Pije na kapaljku, manje od 1l na 100km!

Volkswagen XL1 - Pije na kapaljku, manje od 1l na 100km!

Član
Little Dragon je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Kakvo smece , ovo moze po ravnom ajd nek se uz brdo popenje s ovim odma ce im potrosnja skocit na 5 ako opste ima snage za to , a dizajn tipican VW-u bez ukusa

tipican odgovor covjeka koji ne vidi dalje od opela :lol::lol::lol:

Tipican post od tebe , samo trazis kad nesto napisem da negiras , izjasni misljenje svoje , imas li neke argumente da nisam upravu? Buraz samo seres sta god napisem smiri se malo ni ja tebi ne trazim mane u tekstovima i lijecim zivce na njima , il se ukljuci razumno u konverzaciju il ne seri! Ja ne moram vidjeti dalje od Opela to isto govori sto ste svi zivi pokupovali ta auta a svima ne valja Opel . Ja sam iskren sto se tice svakog auta a ako tebi ovde ima LJ od ljepog onda se poseri na svoj ukus

Ovo je koncept ko garantuje da će ovako izgledati...Ukus je individualna stvar što je jednom lijepo drugom je ružno i tako do unedogled sto ljudi sto ćudi...nema mi ništa mrže nego kad neki svoje viđenje ljepote nameću drugima i msile da su 100% u pravu...Nerealni ste svi i oni koji pljuju vw svakom prilikom i oni koji ga 100% dižu u nebesa...spustite malo loptu i dođite u svijet realnosti...;) Ima mnogo proizvođača i mnogo modela i mnogo dobrih i loših auta i lijepih i ružnih nije to fudbalski klub pa da se uhvatite jednog...i još gore da hvalite pod svaku cijenu a druge pljujete...sve koji nerealno pljuju VAG demantuju liste prodaje... NHF ali može li proći i jedan tema bez površnih prepucavanja ;)
 
Ovo je 90% gotovo model u to ces se uvjeriti , ja nikad nisam napisao za sva VW- auta da su smece , licno bi vozio siroka , fejtona al u globalu moje misljenje vec znate , ja ne govorim nikome drugo da je to tako niti ga ubdjedujem u to ja samo pisem ono sto ja vidim , nekome je lijepo nekome nije moje misljenje je tako i uvijek cu uci u zdravu raspravu bez nervoze i tenzije to je normalna stvar , drugo sto se ljudi fataju nekih netacnih cinjenica , nekih gresaka iz proslosti pa se tu jos ukljuci i nervoza i ljutnja pa postovi odu gdje odu
 
Član
Mislim da je ovde primar na postizanju cilja a ne toliko u dizajnu, mada moze se sve napraviti da i lijepo izgleda i sluzi svrsi ali imak VW je to i tipicnie svabe bitno je da radi ono cemu je namjenjen a kako ce da izgleda to koga briga ;)
 
O tome ja pricam , na funkcionalnosti im skidam kapu (ne bas ovoj radi navedenih mana kao sto su cijena i jacina) al dizajn im nije jaca strana kao sto rekoh kad im umre sadasnji dizajner mozda se sta i promjeni :lol:
 
Član
Šta mislite koliko košta karbon da se napravi auto od njega?
I dizajn je najmjenski pravljen zbog otpora zraka, isto bi bilo kad bi u Formuli 1 gledali sta je ljepo, a sta je brze, sta bi oni uradili ?
 
Član
a svasta... :icon_rolleyes:

jebo vas izgled, covjek nije zadao za cilj da se napravi najljepse auto nego ono koje ce trositi 1l/100km.
Odlican primjer hidraulic ;), ni spojleri na formulama uopste ne izgledaju lijepo ali rade svoj posao, zbog cega i jesu tu. ;)
 
Hidraulic je napisao(la):
Šta mislite koliko košta karbon da se napravi auto od njega?
I dizajn je najmjenski pravljen zbog otpora zraka, isto bi bilo kad bi u Formuli 1 gledali sta je ljepo, a sta je brze, sta bi oni uradili ?

Bogami formula preljepo izgleda , mislim da oni gledaju oboje , sto se tice ovog auta pored izgleda mislim da je trebala biti neka pristupacnija cijena jer bio ovo kupovali ljudi koji nemaju para da sipaju pa im je taj 1 litar bitan a ko ima 50.000 ima i da naspe ove danasnje dizele sto trose 4-5 litara ili benzince one sa malom kubikazom znam da je nedavno bio polo nesto sa malom potrosnjom bolje to uzet
 
Član
Život je prekratak da bih ovo vozao.Koji 1l? Evo im ja sve što imam ,ako on potroši 1l neke normalne vožnje,po cesti koja nije u ravnici negdje.Uz Bradinu recimo,jedino da ga zakače za šlepera pa će onda trošiti 1l.
 
Član
f2012_nose-606x340.jpg


Ovo je meni ruzno, al nije to bitno.

A ovaj XL1 je pionir ovog segmenta, i onako nije namjenjen da se proda u velikim kolicinama, tu je da otvori vrata za neke nove modele. Možda je ovo novi Golf koji će napraviti novu klasu. ;)
 
Top