Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Kao sto sam obecao danas slike auta
YCe9h.jpg

P0c5a.jpg

XIHme.jpg

7DUbP.jpg

nWUEC.jpg

Ljph.jpg

Moram rec da sam prezadovoljan definitivno iduci korak je nac neke tockove koji ce dozvoliti da se vozilo jos spusti, a do tada uzivam ovako :D :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

dobar scirocco,vidjen dosta puta po gradu,je li ovo radis dole kod paunovskog il dole ga samo spustao
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Radim dole vec neko vrijeme, pa cesto dole ostajemo mimo posla radimo oko svojih autica :) :cool:
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

bas prelijep , nista nego sretno u nastavku radova druze , samo polako , znas ti sta hoces ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

poznato mi mjesto vidim na slikama proveo sam dosta dole vremena,dole skladiste od firme gdje sam prije radio,vidim vidim i hara je peugeota sredio
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Aha, znam ona jedna garaza tamo je cini mi se od kladionice neke? Jeste radi Pezoa pomalo, stavio mu je nove felge sad gura kolko moze, jebeni francuzi za odrzavat

@Col3 salji nadam se da lici na nesto :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

jeste od kladionice,samo nek se gura,vidio sam ga par puta dobro mu stoje felge
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

neke 14´sa profilom 45 ili 50 i udri jos u pod i to je to :icon_question:
Ma bas se uklapa ekstra sada ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Za sad odluka pada na 165/45R15 gume a vidjet cemo na koje ce felge to ic za to jos nisam siguran :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Danas malo belajisanja po kisi :D stavio za probu Zender Star 7x15 et25 sa 195/45R15 spustio jos auto i definitivno sam ostao bez teksta, zaljubio sam se jednostavno. Sad preostaje skupit lovu i otkupiti ih :D
P1010010.jpg
P1010011.jpg
P1010013KToA9.jpg

A onda jedna zanimljivost, Rocco se pojavio u engleskom Golf+ magazinu na stranicama gdje se pise o ovogodisnjem XVWTS ( 10. Vw Tuning Show Karlovac) http://weyouyou.com/wp/?p=6957 za mene i vise nego znacajna sitnica.
Polako prikupljam neke dijelove muziku i sl. uskoro malo vise o multimediji i slicnim stvarima kojima punim sobu ovih dana :cool:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Odlično leži na ovima :cool:,ovako gledajući slike nekako mi ti narandžasti žmigavci sprijeda odudaraju od silnog sivila :lol:,presprejo ih ih najrađe u tamnosivu da se uklope,a te pozadi žmigavce u crvenu,a i ta vjerujem da je zaštita oko kvaka to sivo il bih skino il prešao sprejem boje auta,vako mi samo kvari i razbija liniju auta.
 
Top