VN Španije

VN Španije

Hidraulic je napisao(la):
Ništa od toga. :)

Ako iko zamjeni Massu to će biti Perez, ili neko od iskusnijih vozača. Sad bi to bio Kubica da nije bilo one nesreće.

Ma sarkazam druze , znas da uvijek kad neko napravi dobar rezultat , odmah padaju komentari da je od iduce sezone u Ferariju :D
 
Član
Jeste čuli šta se priča. Kažu da se očekuje veliki skandal ove godine u F1. Kako ove godine F1 izlazi na Singapuršku berzu Berni želi da postigne što veću vrijednost. A kako će to postići, ovako kako je počeo. 5 različitih pobjednika 5 različitih timova. Berni je šef u Pireliu. Pirelli radi istu komponentu guma u dva tipa!!! Razlika je u famoznome “grainingu”.
Uvijek se naprave dva tipa guma koje se izmjenično daju najboljim momčadima + jednome iz tzv. “srednjeg poretka” (npr. Perez, Maldonado).

Šefovi F1 stalno govore da ne mogu shvatiti gume. Pa nisu to neki drugorazredni stručnjaci da ne mogu shvatiti gume nakon pola godine. Schumi je već progovorio a Mercedes je započeo istragu.
 
Član
to je bas i meni smjesno da bas niko nemoze uhvatiti ritam

zar nije pred sezonu Pirelli radio sa svim timovima testiranje i kako se sjecam imali su uticaja na izradi, ali na kraju njima je napraviti onako kako im se naredi

5 pobjednika na 5 trka zvuci pravo uzbudljivo, ali ne na ovaj nacin
i DRS je opao i poceo ici u zaborav

scaled.php
 
Član
Danas sam citao nesto o ovome i citao sam Schumijeve, Alonsove izjave i jos nekih ...
Nista me ne bi iznenadilo od ovog krepalog kretena :icon_mad:
 
Ma i meni je cudno bilo , McLaren na pocetku bio za klasu iznad ostalih a ovolike oscilacije iz utrke u utrku. Ovo ako se dokaze moglo bi biti pogubno za F1 kakvu poznajemo , al boli njega briga , on se ozenio :icon_rolleyes:
 
Član
Ma McLaren po meni i nema neke velike oscilacije bar Hamilton, dok je Button druga priča. Svaku je utrku bio u top3, al druga stvar što su boxovi i logistika zakazali.
 
Top