Visoko - Kalesija

Visoko - Kalesija

Član
Kao sto u naslovu pise, treba mi informacija kojom rutom mogu iz Visokog do Kalesije ici!? Moram li na Tuzlu ici ili ima neki alternativni put i ako ima koji bi to put bio!?
 
kada dodjes u zivinice na semafor (velika raskrsnica) skreni desno i vozi tim putem pravo, i to je to. jest da je put u polosem stanju, ali skratis dosta, jer ne ides na tuzlu nikako. 50tak kilometara ti je krace
 
Član
Eh hvala puno! Sjecam se nekad davno kada sam isao u Zivinice da je bio neki put za Kalesiju ali nisam znao tacno! Hvala u svakom slucaju! 50 km:icon_question: Hmm nije ni malo! Dosta bih skratio put! ;)
 
samo jos da dodam, kad skrenes na taj put, vozis dok ne prodjes "pistu" (2-3 kilometra puta sa 4 trake) i onda posle toga je raskrsnica i skrenes desno. poslije toga vozis nekih 5-6 kilometara i sa lijeve strane se prodaju ta auta (kraj puta, ne skreces nigdje), kod koga ti trebas ;)
 
Član
addo je napisao(la):
Kao sto u naslovu pise, treba mi informacija kojom rutom mogu iz Visokog do Kalesije ici!? Moram li na Tuzlu ici ili ima neki alternativni put i ako ima koji bi to put bio!?

ako nije tajna kod koga ces u kalesiju,ja sam iz Kalesije
 
Član
elvis_h je napisao(la):
addo je napisao(la):
Kao sto u naslovu pise, treba mi informacija kojom rutom mogu iz Visokog do Kalesije ici!? Moram li na Tuzlu ici ili ima neki alternativni put i ako ima koji bi to put bio!?

ako nije tajna kod koga ces u Kalesiju,ja sam iz Kalesije

Objasnio sam Death beat-u on zna ko je! :cool:
 
Top