Vicevi

Vicevi

Početnik
ovaj je star, ali sam ga danas opet cula i moram ga podijeliti... nadam se da vec ne pise negdje, ali jbg... i ako pise... dobar je

huso dobije nagradno putovanje, krstarenje karipskim otocjem... ode tamo, kad ono krstarenje sve sa big shots... poslije par dana nalete na oluju, oluja isamara brod, brod potone, probudi se haso na pustom ostrvu, pored njega kim besindzer sjedi i place... utjesi on nju, kao jbg sta da se radi, ajd prezivjet cemo nekako bla bla... poslije par dana, shvate njih dvoje da ih je taj ocaj doveo do emocija i pocnu da uzivaju cari zivota u dvoje...

proslo par mjeseci, huso pao u depresiju... kim oko njega obigrava, daje mu da radi sta hoce, ali sve je dzaba... ovaj hudi li hudi... u jednom momentu pita ona njega u cemu je problem i sta da ucini da mu bude bolje... huso uzdahne, obrise suzu iz lijevog oka i kaze: ma, super nam je, sve je fenomenalno, nisam prije mogao ni da pomislim da bi mi se moglo desiti ovako nesto, ali... fali mi haso... to je moj drug, nedostaje mi... patim za njim...

kim se zamisli i kaze: ajde da se ja maskiram, da glumim tvog hasu (naravno to je zvucalo nesto kao: ajde, jau seu maskiraum pa malou glumim tvoja hasou - jer je u medjuvremenu kim, koja je jako jedna pametna riba, naucila nas)... huse se ozari! moze!

i... trajalo je par dana dok je ona nasla sve sto joj je potrebno da se "pretvori" u hasu i - napokon - sjede njih "dvojica" tako na obali, zabacili prirucne stapove i pecaju... sute... sute... sute...

i onda, u jednom momentu, pogleda huso "hasu", seretski mu se osmjehne i kaze:
neces mi, jarane, vjerovat... guzim kim besindzer vec nekoliko mjeseci!

***
et... pa onda zene alapace :lol:
 
Član
a kad je bio gost kod viki na koncertu pa ona rekla "evo sa nama je i sasa matic da vidi kako je nama veceras lijepo ovdje :D"
 
Početnik
dobih mail, ne mogodoh da odolim... mislim da je stariji, da ste ga vec vidjeli, ali eto... ja sam se nasmijala... mozda cete i vi... sorry, ako je kome uvredljivo, moderatori ce obrisati...

***
ol rajt... nekome je smetalo, pa je kliknuo, pa je skinuto sa webshots... never mind... niste nista propustili, oni koji su se zapitali sta je bilo...

bilo nekih 10 maskiranih "ponosa", po drzavama...

et...
 
Član
Danas je meni bio ko na prvoj slici, sav sam se smrznuo, pala temperatura veceras samo tako....brrrrrrrrr
 
Početnik
Igraju fudbal Brazil i Bosna i Hercegovina. I u 25 minutu slobodan udarac za Brazil. Ronaldinjo namešta loptu za udarac a Bosanci u živom zidu se okrenuše ka golu.

Dolazi sudija i pita: Šta je ovo, što ste se okrenuli ka golu?

A Bosanci će na to:pa i mi hoćemo da vidimo gol.
 
dosao sudnji dan dodose na red tri zene isus prvu pita sta si radila ona kaze krala on njoj za tebe pakao dode druga a ti spasavala ljude i za tebe pakao dode treca a ti sta si radila jebavala se evo ti kljuc od moje sobe sacekaj me tam eto me za minut!!!
 
Početnik
idu muz i zena avionom, u jednom momentu oglasi se pilot i kaze: postovani putnici, imamo nepredvidjene probleme, avion ce eksplodirati, a mi nemamo nikakvog nacina to da sprijecimo. zelim da vam kazem da mi je bilo drago letjeti s vama, ostavljam vas da provedete ove posljednje minute na nacin koji vam najvise odgovara blabla bla

u tom momentu, zena pocne da se skida, bluza, grudnjak, suknja, halteri... sve!
okrece se muzu i kaze: zelim da u ovim posljednjim momentima jos jednom osjetim da sam tvoja zena

pogleda je on, otkopca brzinski kosulju, skida je...

pruzi joj kosulju i kaze: evo, peglaj!

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
I vi nesto pricate o Sasi Maticu, nije to nista, tako smo mi šturnuli s casa, i idemo u Omegu na kafu, i ja nisam obracao paznju, kad odjednom ovaj moj drug dzigeras, govori "Gdje si Sasa legegendo", ja gledam njeg vode ljudi, kad se on okrece na neku desetu stranu i mase... crni humor :D
 
Početnik
Procitao Mujo knjigu  'Budi gazda u svojoj kuci'
Otisao u kuhinju  i stao pred  Fatu.
Upro joj je prst u facu i ostro  rekao:
Znaj da sam ja gazda u ovoj  kuci i moja je rijec zadnja!!!
Veceras ces  napraviti dobru veceru i kad pojedem, idu dobri  kolaci.
Zatim idemo u spavacu sobu i je**** se  onako kako ja hocu...
Onda ces mi spremiti kupku da  se fino opustim.
Oprat ces mi leda i obrisati me, a onda donijeti pidzamu!
Nakon toga izmasirat ces mi stopala i  ruke!
I............. pogodi, tko ce me obuci i  pocesljati kad sve to  bude obavljeno?

Odgovara  Fata:
Netko iz pogrebnog , piz** ti materina  !!!
 
Top