Vicevi

Vicevi

Šiptar na samrti zove ženu: Ženooooooo
- Tu sam, sve će biti dobro. . .
Šiptar opet : Sineeeee
- Tata, i ja sam uz tebe. Ne boj se ničega, sve će ovo proći
A Siptar opet: Kćeriiii
- Tata, tu je tvoja kćer. Ne boj se!
PA YEBEM VAM SVE, IMA LI IKO U PEKARI !?!

Mujo i Fata bili u braku preko 20 godina, i svako veče spavali zajedno.
Međutim, sve vrijeme Mujo je insistirao da to bude u mrklom mraku. Dosadilo Fati i jedne noći ona u "najžešćem" trenutku upali svjetlo, kad Mujo posao obavlja vibratorom. Ona skoči na njega:
- "Pa, jesi li ti normalan, otkad ovo traje, šta ti radiš, svinjo jedna, sve mi objasni!?!"
Kaže Mujo:
- "Ma la'ko ću ja tebi da objasnim vibrator.... nego ti meni objasni djecu?"
 
Član
Tri cigana sjede za stolom u kafani i hvale se jedan drugom:
- "Ja sam za petnest dana skinuo 35 kilograma!"
- "Ja sam za deset dana skinuo 40 kilograma! pohvali se drugi.
- "A ja sam za sedam dana skinuo 45 kilograma!" reče treći.
Sluša to konobar sa strane pa im reče:
- "Ma daj, ne lažite! Ne moguće je da čovjek skine toliko sala za tako kratko vrijeme!"
- "Ko govori o salu, glupane. Pričamo o bakarnim olucima."

:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
kod jedne zene stalno umirale gice, to su vam one male svinje. kaze njoj komsija idi bona hodzi. kaze ona dje cu hodzi ja hrvatica, kaze idi ba on ce to rijesiti. i ona ode, i kaze tako hodzi. kaze njoj hodza skinise. ona se skine. i on je podje trljati oko picke i govoriti oko pice, oko pice da ne umiru gice, deseti put kad je to ponovio, kaze ona njemu, hodza stavi ga u picu nek sve crkne u svincu..
:icon_eek::D:D:D:D
 
Član
Kinezi napravili jedan robot za hvatanje lopova. Odveli ga u Ameriku, za 5 minuta uhvatio je 200 lopova. Drugog dana odveli ga u Njemacku, isto za 5 minuta uhvatio 180 lopova. A treceg dana doveli ga u Bosnu, za 5 minuta ukrali robota!!
 

187

Član
Isla crvenkapica biciklom bakici.
vozi ona kad eto pukne pedala. Dode vuk i zavari pedalu da ona brze stigne do bake,ide crvenkapica dalje kad eto,pukne guvernala,ajd dode vuk zavari i guvernalu,ide crvenkapica dalje kad,pukne druga pedala..Dode vuk zavari i drugu pedalu...Vozi ona dalje svo biciklo se raspadne.. Sta ce vuk dode zavari cijelo biciklo i napokon stigla onda do bake ulazi ''Uuuuuuuu Bako zasto si ti toliko crvene oci???''.... Pi*da ti materina bile bi i u tebe da si cijeli dan varila bez makse :p

------------

Učiteljica pita u razredu: Zna li NEKO kako se zovu valute u svijetu ?
Perica: - dolar
Bravo, to je valuta SAD-a .
Marica: - funta
Lijepo, to je valuta Engleske.
Mujica: - puta
Mujice, koja ti je to valuta ? Nikad čula za nju ?
Mujica: - Ima je u Zagrebu .
Došla moja seka Fata iz Zagreba sa novim kaputom i pita je nana kol'ko je dala za njega.
A ona kaže - 5 PUTA

------------

Gleda tata Svetsko u fudbalu, kad u sobu utrči sin i kaže: • Tata, tata, mamu je pregazio auto! A tata na to, ne skidajući pogled s televizora: • Počni da plačeš, dolazim odmah...

------------

Kupio Perica kamilu i objašnjava njemu prodavac kako kamila kreče i staje: Kada kažeš UH kamila ide sporo, kada kažeš UH UH kamila ide brzo, a kad kažeš UH UH UH kamila ide naj brže, a kad kažeš AMIN kamila staje. Krenuo Perica kaže on UH ide kamila kaže on UH UH trći kamila, kaže on UH UH UH juri kamila. Perica ugleda ispred sebe liticu, ali zaboravijo je rijeć kako kamila staje, čita perica oče naš, jer se već pozdravio sa životom, dok je stigao do AMIN kamila na jednom stade na 1cm od litice. Perica reče "UH!" zamalo da padnem!!!!!!!!!

;)
 
Član
187 je napisao(la):
Isla crvenkapica biciklom bakici.
vozi ona kad eto pukne pedala. Dode vuk i zavari pedalu da ona brze stigne do bake,ide crvenkapica dalje kad eto,pukne guvernala,ajd dode vuk zavari i guvernalu,ide crvenkapica dalje kad,pukne druga pedala..Dode vuk zavari i drugu pedalu...Vozi ona dalje svo biciklo se raspadne.. Sta ce vuk dode zavari cijelo biciklo i napokon stigla onda do bake ulazi ''Uuuuuuuu Bako zasto si ti toliko crvene oci???''.... Pi*da ti materina bile bi i u tebe da si cijeli dan varila bez maske :p

ko nije na*ebo, ne zna kako je:lol::lol::lol:
 
Top