Veliki nuklearni rat

Veliki nuklearni rat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/txtindexhrr.php?teka=www.index.hr/vijesti/clanak/sad-se-igra-sa-nuklearnim-ratom-americke-i-juznokorejske-trupe-krecu-u-zajednicku-vjezbu/525627.aspx





Sta vi mislite o ovome...:icon_confused:
 
Član
šta nas boli *****, sjeverna koreja sjebe brodić, ovi sjebu sjevernu koreju, ona im baci atomsku i et :D

mi bosanci i dalje mozemo samo kukati...

ajd makar ćemo imati šta gledati na tv-u !
 
Legend
nedaj Boze da dodje do toga,....ali kako je krenulo,sigurno nece valjati , a koreja je vazda nesto ratovala,ne normalni ljudi
 
Član
hoce nuklearke letit bice ko na igricama

ma nista od ovoga ovo malo tenzije da se pokazu zubi
kina i rusija na strani koreje vs amerika, Nato i
 

DLS

Početnik
kad bi poceo nuklearni rat ..ja odo na antartik ..sumnjam da ce tamo i jedna raketa past
 
Član
dajte šta vam je... nemojte biti djeca... europa to neće ni osjetiti, možda jedino malo ekonomski i to preduzeća koja rade s korejama !
 
Član
Opet Amricka gova nesto zakuvavaju, gdje god se upetljaju naprave smrad.... nadam se da nece biti nista od toga jer ce ispastati i jedni i drugo od nuklearki vijekovima, a bogami i mi....
Likovi nisu normalni... nadam se da samo jedni drugima pokazuju zube.
 
Član
Gdje ce ludji narod kinezi koreanci i amerikanci, valja ce sutra gledat tv da vidim hoce li ista biti od toga :D
 
Član
Ja bi samo volio da ona baba-prorok grijesi u svojim vidjenjima, jer ako je bude tacno ola onoga sto je prorekla, e onda cemo najebati! :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top