VCDS 11.11. hr , bih , srb prijevod

VCDS 11.11. hr , bih , srb prijevod

Član
Mrtvaja jeste al mnogi su tamo pomoc nasli pa i ja sam...orije mjesec dana u istoj dilemi ko i ti sam
 
Član
ma znam drug,ev ovaj sto sam kupio mi kaze da formatiram sistem i da onda ponovo pokusam reinstal,ev sad sam isao da probam kabal,samo ocita greske i kad ih treba brisati pise da nije licenciran,kontam skiniti ovu 12 ili 14 i uraditi update pa sta god bude,ovamo ne mogu da vidim pola slika
 
Član
Sve ces vidjeti kad napises 15 postova. A taj sto ti je reko da reinstaliras nema veze o zivotu. Glupander teski. Otidji odradi postove i uhvati se posla. A sa tim apdejtima ne znam sta ces dobiti. Samo dangubis bezveze
 
Član
Da ne otvaram novu temu, kupio sam kabal vag-com kkl 409.1 kopija i sa cd intaliram program. takoder sam skinuo i vcds lite verziju i sve radi samo sto mi trazi licencu da bi koristio citave mogucnosti dijagnostike, jel ima neko full verziju za ovaj kabal, nasao sam na netu vcdsbh 10.6.0 verziju registiranu i aktivnu dali mogu nju koristi a da ne zeznem kabal ?
 
Član
Kabal nema sta da zezne...samo nemoj imati internet nikako nakon instalacije softvera. Mada mislim da ti ni taj nece raditi. Tebi radi sto imas na cd ako pise da nemas licencu onda kabal ne radi. Tj izgubio je licencu. :)
 
Član
Marshal,ako mislis update na noviju verziju zakljucaces kabal,jer nije isti firmware,ako imas kojeg elektronicara poslacu ti sve sta trebas uraditi,za licencu se flasha atmega znaci novi flash i eeprom(licenca je u eepromu)i mozes koristiti samo isti SW ili stariji nikako noviji od tvoga,otvori kabal i vidi koji je čip unutra,drug hirurg je prosao kroz te korake mozda ti je vec objasnio
 
Član
Da ne otvaram novu temu, kupio sam kabal vag-com kkl 409.1 kopija i sa cd intaliram program. takoder sam skinuo i vcds lite verziju i sve radi samo sto mi trazi licencu da bi koristio citave mogucnosti dijagnostike, jel ima neko full verziju za ovaj kabal, nasao sam na netu vcdsbh 10.6.0 verziju registiranu i aktivnu dali mogu nju koristi a da ne zeznem kabal ?
Moras prvo vratiti licencu pa onda 10.6 verziju,s tim da moras registar ocistiti od starog SW prije bilo koje radnje,licenca nije u SW tako da ako skines bilo koju verziju opet nemas licencu,
 
Član
Za koristenje vcds kopija najbolje je 2 OS na laptop,jedan za internet drugi za vcds,izbaciti driver za mreznu kartu i rahat koristiti vcds i kad je wi-fi ukljucen
 
Član
Ma meni je ovaj super radio samo slicajno zab ugasiti i kad sam krenuo da skeniram vidim upaljen i dok sam ugasio gotvo bilo....
 
Top