Vasa iskustva o Fordu Mondeu?

Vasa iskustva o Fordu Mondeu?

Član
olensoner je napisao(la):
Dobar auto, vrlo kvalitetan, na stranu izgled koji je prilicno dosadan i konzervativan, ali sto se tice kvaliteta izrade je dobar, gledaj da je noviji i manje presao, mani se elektronike, navigacije, telefona, grijanja sjedista i ostalih gluposti ako ces ga samo po Bosni vozati, jer to je dobro na duge relacije. A u Bosni je najbitnije da je auto potpuno mehanicki ispravno i sto manje izvozano, sto je cesce kod novijih, nego kod starijih modela.
A u koji dio Bih si mislio uvesti? Pitam zbog servisa.

Slazem se 100%.. u prnjavor cu ga uvest. Mislim uvestcu, sad koje auto neznam jos 100% ali do ljeta ce biti nesto. drzim se cijene oko 6000€.+-
sad da nije ovaj usrani zakon (7godina) uveo bi ja malo starijeg audi quattra ili tako nesto, zim bi bilo super, ali j*iga.

recimo ovog!


2.7Bi turbo quattro, 250ks 2001 godiste 120 000km, 9000€
za njega bi dao malo vise ali j*iga...
7467501818.jpg
 
Pa od 1.1.2010 godine navodno bi trebalo da se ukine zakon, a da uvoz bude ogranicen na auta sa Euro 3 normom, tako da ti preporucujem da sacekas koji mjesec pa vidi kako i sta.;)
 
Član
olensoner je napisao(la):
Pa od 1.1.2010 godine navodno bi trebalo da se ukine zakon, a da uvoz bude ogranicen na auta sa Euro 3 normom, tako da ti preporucujem da sacekas koji mjesec pa vidi kako i sta.;)

Eeeeh stvarno nisam znao to!! Hvala ti puno na informaciju!! svaka cast!

I jos jedno pitanje! kako mozes vidjeti koje je auto Euro 3? Recimo Golf IV 98- 1.6 motor 105ks?
 
Evo liste motora, a kazu da se tek od 1.1.2000. godine priznaje Euro 3, kao sve prije toga su bile testne verzije.
http://www.bagitrans.co.yu/download/Liste_euro3%20vozila%20po%20broju%20motora.pdf
 
Član
Ako ti potrosnja nije bitna uzmi BMW M5 e39 i rjesio si sve...;)

ima ga jedan clan @Rinaldo, samo rijeci pohvale za taj auto...:D
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Ako ti potrosnja nije bitna uzmi BMW M5 e39 i rjesio si sve...;)

ima ga jedan clan @Rinaldo, samo rijeci pohvale za taj auto...:D

haha pa dobro nije toliko bitna, ali M5 ne dolazi u obzir :) Fino auto i sve to, ali j*iga, trosi.
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Mozes onda zajahat u BMW 530d ili 730d... ;)

i ta su fina, ali nazalost nema za te pare koje ja trazim, da je noviji od 2000- a da ne kosta preko 10 000€ i da nije preso 120 000 - 130 000km
 
BHT Ovisnik
pa ako neces cijelu godinu vozat isplati ti se i astra H,najmlađa od svih s malo pređenih kilometara,jeftina za odrzavat,zasto gledati neka skupa auta bespotrebno
 
Član
Kako nema druze ima i to u Exclusive opremi...:cool::cool: jos 2003 godina, a moglo bi se spustit i na 9000 EUR

bmw530d.jpg
 
Član
300 do 500 EUR ti je kamion a imas clanova koji ti mogu uvest auto,sjednes na kavu i dogovoris se...ako ne..sretno u potrazi u BIH:D
 
Nelle_G je napisao(la):
300 do 500 EUR ti je kamion a imas clanova koji ti mogu uvest auto,sjednes na kavu i dogovoris se...ako ne..sretno u potrazi u BIH:D

Mislim da je momak mislio da uveze auto iz svedske, gdje i zivi. Problem kod BMW je sto se to auto treba odrzavati, naravno svako auto trazi odrzavanje, ali BMW trazi vrlo skupu njegu. Nemoj se tek tako zalijetati, a pogotovo nase ceste nisu bas za auta sa zadnjom vucom.
 
Član
olensoner je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
300 do 500 EUR ti je kamion a imas clanova koji ti mogu uvest auto,sjednes na kavu i dogovoris se...ako ne..sretno u potrazi u BIH:D

Mislim da je momak mislio da uveze auto iz svedske, gdje i zivi. Problem kod BMW je sto se to auto treba odrzavati, naravno svako auto trazi odrzavanje, ali BMW trazi vrlo skupu njegu. Nemoj se tek tako zalijetati, a pogotovo nase ceste nisu bas za auta sa zadnjom vucom.

Slazem se, fino je imati velku limuzinu ali j*iga i dijelovi i sve kostaju. Ovako mozda i bolje nesto malo jeftiniju ali noviju klasu. Ipak ce to biti auto samo od a do b. Nikakvo sredjivanje ili nesto.
 
To i ja kazem, ako ti treba auto cisto da razvaljujes svoje nemas sta traziti da je klasa i luksuz, vec kao sto sam i ranije rekao gledaj da je noviji, sa sto manje kilometara i naravno full ispravan.
 
Top