Variranje

Variranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
izvinjavam se ako sam fulio temu!!!!
Imam problem sa golfom 3 1.4 varira mi obrtaj.kad uplima auto i kad se zagrije kad danem lijevi ili desni zmigavac obrtaj pocinje da mi varira iznad hiljdu obrtaja odem kod elekticara kazem tzv. leptir, kupim leptri i opet mi je isto spoji ga na laptop ne izbaci nikakvu gresku sta da radim poozzz. Unaprijeda hvala
 
Član
Da ne vuce gdje fals zrak? Jesi pregledao sva crijeva dali su ispravna, da nije gdje puklo pa vuce fals zrak.
 
Član
Ako se desava to na zmigavcima i tako slicno kad upalis neki potrosac, onda ti ne valja negdje masa, pa zatvara preko nekog potrosaca i zato dobijas variranje. Pregledaj masu na motoru, i mase u autu, da nije gdje oksidirala koja... Ako se stalno desava, bio upaljen zmigavac ili ne, to je druga prica..
 
Član
sva su mi ceijeva ok samo zmigavc kad dadnem desni ili lijevi varira mi, a kad upalim sva cetru zmigavca nista radi na 900 obrtaja
 
skini rucice i ocisti ih imas unutra neku mast i na ovim vrucinama ta ti se mast razlila po kontaktima zato ti i oduzima tj. variraju obrtaji tako je kod mog komsije na Audiju ima i plin ubacen u njega kaze na benzinu nece ni da cuje vec 2 mjeseca kad neki dan zapusi se iz rucica mi rasklopili sve ocistili jer polovne rucice na odpadu od 80-100KM i eno ga sad ide na benzin ko raketa ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top