Uvoz auta

Uvoz auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ljudi zna li iko do koliko se godina sad moze uvesti auto, znam da je bilo 7 al sam cuo da je pusteno do 10!Pa da li znate nesto o tome?poozz:123:
 
Početnik
mora imati euro 3 koliko ja znam...a to je otprilike od 2000-tog godista pa nadalje...nije 100% provjerena info tako da cekaj jos par odgovora:)
pozz
 
Član
jest meni dotuzilo objasnjavat vise,,,,,,,,,,
7 godina i tacka ljidi boziji!!!!!
nema jos zadugo euro 3 norme, dok to dodje ostarit cemo svi:icon_mad:
 
Član
Predlog je takav da je euro 3 norma, usvojeno nije (dok se kod nas i ne oforme sluzbe spremne za doticno testiranje u svim vecim gradovima) tako ja na BHT1 gledao..Tako da jos od toga nema nista bar 1god
 

BiT

Član
Davor_ je napisao(la):
Predlog je takav da je euro 3 norma, usvojeno nije (dok se kod nas i ne oforme sluzbe spremne za doticno testiranje u svim vecim gradovima) tako ja na BHT1 gledao..Tako da jos od toga nema nista bar 1god
Tacno!!!!!;);)
Pa ljudi gde zivite vi, pratite malo sta se dogadja u ovoj strasnoj drzavi!:D:D
 
Nije taj zakon za godine usvojen ni za euro 3 jer nema institucije koja bi mjerila izduvne gasove u bosni kako sam ja cuo ja sam pre dva mjeseca uvezao pasata i jos taj zakon nije izaso niti ce izaci uskoro...moje misljenje


prije cemo u eu otici nego sto ce taj zakon izaci za euro 3 motore....slabi su nasi politicari kad se treba da zakon uvede trebaju im godine za to...kao sto neko rece mi cemo ostariti kad se to bude uvelo ..al tad cemo moci barem uvoziti ono sto bi sad htjeli....haha
joj sta napisa sve....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top