Uvod

Uvod

Administrator
halooooo malo strpljenja pa ne radi DAKI ovo za platu vec iz ljubavi, polako tek pocinje...
 
Legend
Evo postavio sam ostale fotke od volva, jednostavno nisam stigao sve odjednom ipak imam obavezu na poslu ogromnu.
 
Član
super ideja svaka cast! Imate punu podrsku od mene (ako vam to sta znaci)!!! Mogu li sad dobiti RX8, samo jedan krug, pa cu vam reci svoje misljenje!!!! :))))))))) pozzzzzzzz
 
Član
Samo pazljivo sa autima, da ne ogrebete koji.
Jer se u tom slucaju, mozete pozdraviti sa testiranjem...
 
Legend
Hvala na upozorenju. Medjutim mi smo to vec unaprjed rijesili ima obrazac koji se potpise u slucaju nesrece ili bilo kakvog udesa. A i ovo i nisu bas testovi nego vise kao predstavljanje novih modela svim citaocima naseg foruma, kao i sve dodatne informacije koje ih budu zanimale.
Napominjem ovo je tek pocetak i vjerujem da ce biti manjih propusta sa moje strane, necu uvjek moci da fotkam auto kako bih htio i da pisem profesionalno nesto jer i neznam, a i ovo radim u slobodno vrijeme s tim sto radim do 5-pola 6 pa dodjem kuci i bacim se na ovaj dio posla.

Jos jednom molim za strpljenje, i uzivajte, ovo je samo informativnog karaktera. Malo opustanja i zabave.
 
Član
Imao sam i ja ove na testu. Novog Mondea, Focusa, C30, S80...iz ove grupacije...i još Mazdu MX5!
To je sve iz ove kuće za koju radim!
Imao sam i drugih proizvođača stvarno dosta ako što treba samo recite...
Imam dobro suradnju s Opelom, Peugeutom, Toyotom, VW-om, i drugim...Škoda i Audi, njih zaboravih :D
 
Član
Ovo je super i mislim da bi možda trebalo malo probati i sa automobilima koji se najčešće nabavljaju kod nas, a vjerujem da bi to dobro došlo mnogima kod izbora za kupovinu automobila. Kao dugogodišnji novinar moram reći da su textovi super posebno mi se svidio ono predstavljanje mazde samo naprijed
 
imam par zanimljivih testova koji se spremaju. ako bude srece, malo da se pozabavim oko pisanja istih uskoro bi mogli i citati sta novo. mada ce se raditi o malo jednostavnijim i dostupnijim automobilima. ali ako ima ko malo slobodnog vremena i strpljenja neka mi slobodno predlozi svoje vozilo da ga ocjenim. :)
 
Član
super ste sviumi samo brate recesija hajmo mi testirat ove naše kante ko će ba doćekat tu mazdu kupit
 
Top