USB Stick Problem

USB Stick Problem

Pozdrav svima. Imam problem sa USB stickom (Intenso 4 GB)..Sinoc normalno spremio podatke na isti, jutros ga umetnuo u USB port, ocita ga medjutim nemoguce pristupiti istom. Na WIN XP nema reakcije, dok na WIN 7 odmah trazi da se isti formatira. Radio sam CHKDSK svasta nesto ispise, medjutim nista..Uz pomoc nekih recovery programa sam uspio vratiti nesto podataka medjutim nije to - to..Ima li netko neko rjesenje ili sl. Unaprijed zahvalan.
 
Član
Da li si probao da iskljucis AV?
Ako ti nisu bitni podaci koje imas na njemu, ili ih imas jos negdje sacuvane probaj sa formatiranjem, i probaj ako je rijec o PC da ukljucis nazad u USB port.
 
Ma podaci su bitni k'o umrijet :D Probao sam u drugi usb port, probao iskljuciti AV nema sta nisam probao, nece..Opcija formatiranja ne dolazi u obzir..
 
Član
A sta je sa racunarom sa kojeg si snimio to sve na stick, jesil na njemu probao ponovo da otvoris?

Poznat mi je taj ruzni osjecaj kad ne smijes da obrises nista :D
 
pukao ti je mtf.....

skini Wondershare Data Recovery, naravno sa crackom, skeniraj za RAW i sve ce ti vratiti ;)
 
Uspio sam vratiti sve ove "normalne" fajlove..Medjutim AutoCad fajlove DWG ekstenzija i sketchup SKP i SKB ovaj program "ne vidi"
 
instaliraj onda ovo i iz program files pokreni active file recovery, uradi super scan, nakon toga vadi sta ti treba (nemoj se iznenaditi sta je sve iscupao :D)

http://www.crocko.com/F1F1FE971AD54B69A67FB80B314F9E06/Active_Partition_Recovery.rar
 
Član
Problem, USB od 8GB ne pokazuje znakove zivota, cak se ni dioda na njemu ne upali kad ga ubacim u USB port. Windows ga ne prepoznaje uopste. Ima li tu kakvih rjesenja ?
 
rastavi i prelemi sve kontakte i nadaj se da ce proraditi, u suprotnom se ne isplati popravka (citaj nikome se ne da zajebavati oko toga....)
 
Top