Upozorenje: Maršalka - nova kamera-radar!

Upozorenje: Maršalka - nova kamera-radar!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo danas, vracao se sa faksa i vidim postavljaju one senzore
kako su krenuli bit ce kamera na svakoj raskrsnici ccc :icon_evil:
 
lov2xlr8 je napisao(la):
jedno pitanje,jel sve kamere slikaju prednju stranu ili neke i zadnju stranu vozila?
da znam koje table da skinem kad budem u sa :)

Zar nije logicno da slikaju zadnju ako te uslika nakon sto prodjes i ako ti je kamera iza ledja a ne ispred tebe:icon_question:
 
Član
djavolica je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
jedno pitanje,jel sve kamere slikaju prednju stranu ili neke i zadnju stranu vozila?
da znam koje table da skinem kad budem u sa :)

Zar nije logicno da slikaju zadnju ako te uslika nakon sto prodjes i ako ti je kamera iza ledja a ne ispred tebe:icon_question:
Na semaforima slikaju zadnju stranu. Mozda da se i crveno svjetlo vidi na slici, ko zna...

Ali u Binjezevu naprimjer ima jedna kamera, a dvije trake, znaci iz jednog pravca ce slikati sprijeda iz drugog sazada...
 
Član
Slika zadnju stranu, i to je neka luda kamera od 1000 megapixela, vidi se i sta ti pise na okvirima od tablice....
 
Član
bpsycho je napisao(la):
Slika zadnju stranu, i to je neka luda kamera od 1000 megapixela, vidi se i sta ti pise na okvirima od tablice....

Tacno 10.7 Mp, detaljnije specifikacije na linku ispod... :D

http://www.traftech2000.com/robot/TraffiStar_SR520.pdf
 
Član
vidio sam kad su je postavljali...neki zastoj bio...ja konto udes :D kad ono kameru postavljaju...
 
Član
ima ih svukuda..samo štop meni nisu problem ove u gradu, nego ove van grada.neki dan vidim da su postavili na raskrsnici kod Maglaja i u onom mjestu Šije...čudi me kako još nisu postavili ni jednu tamo prema Mostaru
 
Član
Stvarno treba poseban dio foruma otvoriti samo za ove kamere.
Naslov - ogranicenje - lokacija - slika
 
Član
danas na praksi u wilsu a ovi botovi oko 12 zaguzvali ja mislio bio neki tezak udes kad krenem kuci oko 2 odem na sstanicu kod kampusa kad nesto asfalt rezu ...neke kablove provode...nisam znao sta je....thx na upozorenju..
 
Član
Bas su dosadni postali sa tim kamerama..I kladim se da nisu smanjili broj nezgoda,nego samo napunili svoju kasu..Kazem ja,oni nek stavljaju kamere,mi cemo razbijati pa ko prije odustane
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top