Uniqa osiguranje

Uniqa osiguranje

Član
zdravo drustvo :123:

Ovih dana sam poceo radit za uniqa osiguranje, kao prodajni agent za podrucje TK, mada sam baziran najvise na Tuzli i Lukavcu.

pa me mozete pitati sve sto vas zanima za registraciju automobila, zivotno osiguranje, osiguranje imovine, i tako dalje

Uniqa osiguranje je Austrijsko osiguranje, koje ima poslovnice u njemačkoj, švicarskoj, (mislim da dalje nije potrebno nabrajati). na nase trziste je doslo 2005 godine kupovinom raiffeisen osiguranja i svake godine je sve jace.
takodje sam negdje na forumu procitao da je uniqa osiguranje isplatilo stetu na automobilu za 14 dana nakon nesrece.:icon_biggrin:

PS: mozda sam stavio temu u pogresan forum i ako je tako molim admine da je prebace u odgovarajuci ;)
 
Član
koliki ti je procenat jesil agent il si nesto vise ko ti je onaj ko sef jesi skupio 100 brojeva
 
Član
NeverMind je napisao(la):
kasko osiguranje za skodu fabiu 2008 godiste 1.9TDI 77kw i tako to :D

registracija i obavezno osiguraje bi bilo 540 KM (ako sam dobro izracunao, jer sam baziran najvise na zivornom osiguranju)
za kasko sada ne znam, ali saznat cu i javit ti za dan-dva
pozz
 
Član
NeverMind je napisao(la):
kasko osiguranje za skodu fabiu 2008 godiste 1.9TDI 77kw i tako to :D

Pa za kasko mu stavi odma novonabavnu vrijednost da ne pita djaba nece mu niko na osnovu motora reci ;)
 
Mene interesuje cijena kasko za novo auto pod leasingom, da li je svake godine ista cijena kasko osiguranja, tj. ista kao i prve godine, jer je dio leasinga vec isplacen, i time vrijednost leasing predmeta umanjena?
 
Član
ja mislim da nema uopste veze da li je pod leasing ili ne a svake godine ti se spusta kasko za nekih 10% do maksimalno 50% ako nemas stete nakon 4 ili 5 godina, 10 - 20% ti ide na alarm, garazu... onda ako imas fransizu tj ucesce da ti ucestvujes u svakoj steti neki procenat i sl. Mislim da ti je bar malo jasnije peugeot206
 
Član
Msm izvini ako idem u off al samo cu ti reci sto se tice podrucja bijeljini bolje ne pokusavaj ovde jer su toliko ljudi kivni na to osiguranje da ti ja to iskreno ne bi znao opisati ono toliko ljudi nemaju povjerenje al evo sve ce ti reci ova slika koja je zahvalna za to:icon_confused:
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
Msm izvini ako idem u off al samo cu ti reci sto se tice podrucja bijeljini bolje ne pokusavaj ovde jer su toliko ljudi kivni na to osiguranje da ti ja to iskreno ne bi znao opisati ono toliko ljudi nemaju povjerenje al evo sve ce ti reci ova slika koja je zahvalna za to:icon_confused:

Svi igraju na te karte da nesto izostave i time ne budu obavezni na placanje, a evo ako ne idu na tu kartu onda ti npr kazu da ti nije moguce uracunati jos 10% narednu godinu za kasko jer je to protiv zakona a kod njih u pravilniku pise svake godine - 10% (radi se o trecoj godini ne o sestoj pa da je vec dostignut maksimum od 50% - asa osiguranje)
 
Član
Msm danas je tesko vrijeme ono kriza i svi pokusavaju da zarade iskreno moji roditelji su dobri prijatelji sa stanisicem i znam pravu pricu znaci orginalnu nije nikakvo muljanje ili bilo sta ljudi su stvarno sjebani od strane tog osiguranja i msm da je ovo jako al jako losa reklama za njih dnevno prodje mnogoo ljudi kroz ovo etno selo i neka svaki drugi covjek pogleda i procita pa ti vidi gde to vodi:icon_confused:
 
Član
olivermx3 je napisao(la):
Msm danas je tesko vrijeme ono kriza i svi pokusavaju da zarade iskreno moji roditelji su dobri prijatelji sa stanisicem i znam pravu pricu znaci orginalnu nije nikakvo muljanje ili bilo sta ljudi su stvarno sjebani od strane tog osiguranja i msm da je ovo jako al jako losa reklama za njih dnevno prodje mnogoo ljudi kroz ovo etno selo i neka svaki drugi covjek pogleda i procita pa ti vidi gde to vodi:icon_confused:

bio sam gore jest malo offt ali mora se priznati da je fkt prelijepo gore
 
Top