Ulaznice za utakmicu BiH - Portugal !?

Ulaznice za utakmicu BiH - Portugal !?

Član
Interesuje me više stvari... gužva neka zavladala pred ovu utakmicu... još bajram pada baš kada su u prodaji karte i td... pa par pitanja da postavim...

Jel' ima vas koji kupujete u Sarajevu u Centrotransu karte za utakmice... ? gdje se nalazi prodajno mijesto gdje bi najlakše kupio karte i td... ? Jel' mogu normalno doći i kupit 5 karata ili treba tipa ono "sa ličnom kartom jedna ulaznica" i td... ?

hvala unaprijed. :)
 
Član
karte se pustaju u subotu ujutro oko 8 sati u prodaju :icon_rolleyes:... ovdje ce biti standardno, sverceri "rezervisu" pola zapada/istoka, a red se uhvati vec oko ponoci pa cekaj... jer pola ljudi ce otici i uzeti koliko moze karti pa preprodavat, bilo prosli put, bit ce garant i ovaj isto...
 
Član
Limpi je napisao(la):
karte se pustaju u subotu ujutro oko 8 sati u prodaju :icon_rolleyes:... ovdje ce biti standardno, sverceri "rezervisu" pola zapada/istoka, a red se uhvati vec oko ponoci pa cekaj... jer pola ljudi ce otici i uzeti koliko moze karti pa preprodavat, bilo prosli put, bit ce garant i ovaj isto...

Tako i mislim da je za Zenicu... zato sam se i odlučio da vidim kakvo je stanje u Sarajevu za karte u Centrotransu... da odme gore u subotu rano i sačekam... to me najviše interesuje... ako budem čekao, hoću li uspijet kupit 5 komada... ili nas dvojica i sl...
 
Član
u Tuzli jedna osoba moze kupiti 5 karata max.
al s obzirom da ih dodje jako mali broj, bice mrtvih :lol:
 
Član
po osobi je 2-6 karti, kako kome hehe uzme se svoja licna, i kopija od nekog... ma svega bude...

kakva je ovdje koma bila jednom, uhvatio se red, kraja jedva vidis, trebaju da otvore vrata... ali ne ona koja su trebali prva, ispred kojih se cekalo... vec otvaraju ona na otprilike sredini reda... e tu su sokovi nastali, komplet red hajmo naprijed i polukruzno okretanje, da ne bi mrtva glava pala... da ostane isti raspored...
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
max se mogu uzeti dvije, provjerena informacija ;)

Može li se drug ponijet tuđa lična pa kupit da ne vodim sada sa sobom gardu cijelu haha

i gdje tačno možeš li mi napisat u Sa će se prodavat... ? nisam nikad na njihovim poslovnicama kupovao, zato me interesuje... ?
 
antrax je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
max se mogu uzeti dvije, provjerena informacija ;)

Može li se drug ponijet tuđa lična pa kupit da ne vodim sada sa sobom gardu cijelu haha

i gdje tačno možeš li mi napisat u Sa će se prodavat... ? nisam nikad na njihovim poslovnicama kupovao, zato me interesuje... ?

ako si kontao doci u Sa pa ostati malo duze , ajde da popijemo kafu i imas i moju licnu ako zatreba za karte ;)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
max se mogu uzeti dvije, provjerena informacija ;)

Može li se drug ponijet tuđa lična pa kupit da ne vodim sada sa sobom gardu cijelu haha

i gdje tačno možeš li mi napisat u Sa će se prodavat... ? nisam nikad na njihovim poslovnicama kupovao, zato me interesuje... ?

ako si kontao doci u Sa pa ostati malo duze , ajde da popijemo kafu i imas i moju licnu ako zatreba za karte ;)

Neznam drug ništa tačno, evo tek sam ustao... sinoć nešto fol učio do jutros :D odo na ispit u Mo za sahatak, pa kad se vratim skontat ću tačno šta i kako... ako dolazio javim ;)
 
antrax je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Brum Brum je napisao(la):
max se mogu uzeti dvije, provjerena informacija ;)

Može li se drug ponijet tuđa lična pa kupit da ne vodim sada sa sobom gardu cijelu haha

i gdje tačno možeš li mi napisat u Sa će se prodavat... ? nisam nikad na njihovim poslovnicama kupovao, zato me interesuje... ?

ako si kontao doci u Sa pa ostati malo duze , ajde da popijemo kafu i imas i moju licnu ako zatreba za karte ;)

Neznam drug ništa tačno, evo tek sam ustao... sinoć nešto fol učio do jutros :D odo na ispit u Mo za sahatak, pa kad se vratim skontat ću tačno šta i kako... ako dolazio javim ;)

hahaha ajde javni samo ;)
 
Član
Nemogu da vjerujem da se danas rasprodalo dosta karata... maloprije me jaran zove kupili oni danas :S majku im lopovsku, zvanično u prodaji od sutra a već danas se prodaju...
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
ma slusaj toga uvijek ima i bice tako, ako si nafakali naces kartu po pravoj cijeni i to je to ;)

Nasekira se samo ***** im lopovluk... znam da je bilo, ali eto... valjda se već nešto nađe hehe odo moram na ispit... pa ćemo vidjeti večeras šta i kako dalje ;)
 
Top