Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
strašno šta se desi zbog nepažnje drugih ucesnika u saobracaju ni kriv ni dužan nastradaš,šteta Golfa bio je stvarno dobar al opet to je samo lim nek je živa glava,želim momcima brz oporavak
 

JD.

Član
Lexillium je napisao(la):
Pripazi malo na retoriku momče,pogotovo to oko seljak . Ne kazem da je on neki trkač,al pun mi je kur.c nadobudnih debila/trkača koji imaju kante od auta i samo nekakve divlje voznje su u pitanju.Stavim bebu u auto i sjednem sa zenom da odem od tacke A do tacke B,gledam kad ce me koji ''trkac'' prepoloviti negdje na cesti. Pa da mi udari u auto sa djetetom,presudio bi mu ja na licu mjesta,ne bi mu trebala ni policija niti iko drugi.

Ja nisam iz Srebrenice da meni moze neko prosipati suplju pricu kako su svi fini,divni,krasni.Opet ti kazem pun mi kura.c trkaca sa naljepnicama venom,ak 69,srcs itd...Ne kazem da medju njima nema finih momaka,daleko od toga,ali daleko veci broj je idiota.

Na kraju krajeva,vozio je brzo i odmah je kriv,po automatizmu.

Ja mu svakako zelim brz oporavak i kamo srece da se nije nista desilo,ali ti ne trebas da glumis nikakvog i nicijeg advokata i opet ti ponavljam pripazi malo na retoriku kad s nekim ''razgovaras''

pozdrav


eh koliko se ja nagledam nekih savjesnih roditelja sto isto tako divljaju sa bebom u autu...
 

OmO

Član
Na Skenderiji u Sarajevu je u večernjim satima došlo do saobraćajne nesreće u kojoj su povrijeđene dvije osobe.

121026095.6_mn.jpg


121026095.5_mn.jpg


Kako je za portal Klix.ba potvrđeno iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo, nesreća se dogodila na raskrsnici na Skenderiji u Sarajevu oko 18:30 sati.

U nesreći su povrijeđene su dvije osobe.

Prema riječima našeg reportera, u nesreći su sudjelovala dva skutera i jedno putničko vozilo marke Audi. Povrijeđeni su vozači skutera A. T. (1993) i S. M. (1995), koji su prevezeni u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.

Glasnogovornica KCUS-a, Biljana Jandrić, rekla je da je A.T. zadobio kontuzije glave, dok dijagnostika povreda S.M. još nije završena.
 
Legend
JD. je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Pripazi malo na retoriku momče,pogotovo to oko seljak . Ne kazem da je on neki trkač,al pun mi je kur.c nadobudnih debila/trkača koji imaju kante od auta i samo nekakve divlje voznje su u pitanju.Stavim bebu u auto i sjednem sa zenom da odem od tacke A do tacke B,gledam kad ce me koji ''trkac'' prepoloviti negdje na cesti. Pa da mi udari u auto sa djetetom,presudio bi mu ja na licu mjesta,ne bi mu trebala ni policija niti iko drugi.

Ja nisam iz Srebrenice da meni moze neko prosipati suplju pricu kako su svi fini,divni,krasni.Opet ti kazem pun mi kura.c trkaca sa naljepnicama venom,ak 69,srcs itd...Ne kazem da medju njima nema finih momaka,daleko od toga,ali daleko veci broj je idiota.

Na kraju krajeva,vozio je brzo i odmah je kriv,po automatizmu.

Ja mu svakako zelim brz oporavak i kamo srece da se nije nista desilo,ali ti ne trebas da glumis nikakvog i nicijeg advokata i opet ti ponavljam pripazi malo na retoriku kad s nekim ''razgovaras''

pozdrav


eh koliko se ja nagledam nekih savjesnih roditelja sto isto tako divljaju sa bebom u autu...

Nisam ja rekao za tebe da si seljak, procitaj opet post pa onda se hvataj jedne rijeci a ne cinjenice i tvojih strucnih zakljucaka..
Ako vec brines toliko, da se razumijemo, prije ce te pokupit neki lola u a8ici 4.2 na plinu pa ce te svi otic u pm nego neki trkac, a naravno iz vise razloga, prvo sto neko ko voli auta, a koje ti naravno generaliziras i bacas sve u isti kos i nazivas trkacima, pogotovo da u to mjesas srcs, momke koji NIKAD , ali NIKAD i ne voze svoje auto po cesti (naravno mislim na seju i tiru), pokazuje tvoje ne znanje i ne upucenost u situaciju i realno stanje..
Kao drugo, da nema trkaca po sarajevu ima, ali daleko od toga da su to ne pametni i neinteligentni ljudi, dodji nekad na okup da te upoznamo, nismo idioti kako nas ti nazivas vjeruj.. ;)
Ti budi pametan, vozi pazljivo i ne brini se.. a kao sto Dino rece, nagledao sam se i ja dosta tih savjesnih roditelja za volanom, nije ni dijete za svakog..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
JD. je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Pripazi malo na retoriku momče,pogotovo to oko seljak . Ne kazem da je on neki trkač,al pun mi je kur.c nadobudnih debila/trkača koji imaju kante od auta i samo nekakve divlje voznje su u pitanju.Stavim bebu u auto i sjednem sa zenom da odem od tacke A do tacke B,gledam kad ce me koji ''trkac'' prepoloviti negdje na cesti. Pa da mi udari u auto sa djetetom,presudio bi mu ja na licu mjesta,ne bi mu trebala ni policija niti iko drugi.

Ja nisam iz Srebrenice da meni moze neko prosipati suplju pricu kako su svi fini,divni,krasni.Opet ti kazem pun mi kura.c trkaca sa naljepnicama venom,ak 69,srcs itd...Ne kazem da medju njima nema finih momaka,daleko od toga,ali daleko veci broj je idiota.

Na kraju krajeva,vozio je brzo i odmah je kriv,po automatizmu.

Ja mu svakako zelim brz oporavak i kamo srece da se nije nista desilo,ali ti ne trebas da glumis nikakvog i nicijeg advokata i opet ti ponavljam pripazi malo na retoriku kad s nekim ''razgovaras''

pozdrav


eh koliko se ja nagledam nekih savjesnih roditelja sto isto tako divljaju sa bebom u autu...

Nisam ja rekao za tebe da si seljak, procitaj opet post pa onda se hvataj jedne rijeci a ne cinjenice i tvojih strucnih zakljucaka..
Ako vec brines toliko, da se razumijemo, prije ce te pokupit neki lola u a8ici 4.2 na plinu pa ce te svi otic u pm nego neki trkac, a naravno iz vise razloga, prvo sto neko ko voli auta, a koje ti naravno generaliziras i bacas sve u isti kos i nazivas trkacima, pogotovo da u to mjesas srcs, momke koji NIKAD , ali NIKAD i ne voze svoje auto po cesti (naravno mislim na seju i tiru), pokazuje tvoje ne znanje i ne upucenost u situaciju i realno stanje..
Kao drugo, da nema trkaca po sarajevu ima, ali daleko od toga da su to ne pametni i neinteligentni ljudi, dodji nekad na okup da te upoznamo, nismo idioti kako nas ti nazivas vjeruj.. ;)
Ti budi pametan, vozi pazljivo i ne brini se.. a kao sto Dino rece, nagledao sam se i ja dosta tih savjesnih roditelja za volanom, nije ni dijete za svakog..

ev primjer gasam 0-24 kad sam za volanom,imao sam udesa al ne sa ostalim ucesnicima i nikad nisam nikog ugrozio(hvala Allah-u) i tebi nesto trkaci!a ti ga prvi zavrnes kad nisi sa djetetom i pustite se te paranoicne price trkaci ovo,trkaci ono,kao sto noke kaze gore su ove cikice sto su im reflexi izumrli kad i dinosaurusi nego trkaci i ovi babukini sinovi koji kontaju da mogu sta hoce!!!gasam godinama pa nikad nikog nisam doveo u nezgodnu situaciju,i nadam se da necu ;):cool:
 
Član
ova djeca na skuterima ce sva izginut majke mi mile, ja sam jedne prilike isto zamalo pokupio nekog malca na skuteru, vozim normala a on kroz crveno ko s poslom profura, da nisam zakocio na vrijeme odnio bi i njega i skuter u tri pm. ne znam sta se desilo ovde konkretno, jel kriv ovaj s sudijem ili ovi sa skuterima, al kako god velika vecina ih nije normalno ili ih boli neka stvar hocel zivit jos jedan dan.
 
jopet skenderija

121113157.3_xl.jpg


121113157.2_xl.jpg


121113157.1_xl.jpg



http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/sudarila-se-tri-automobila-na-raskrsnici-na-skenderiji/121113157#3
 
Član
Nepregledna je, neko tamo prodje na kasno zuto, ovdje neko brze krene i bum. Da ne spominjem i to sto svako malo nesto cackaju po tom semaforu, pa raja navikne na zeleni val i konta otvorit ce se, a on crveni se...
 
Top